В Рубіжному презентували авторську логопедичну дидактичну гру для роботи з немовленнєвими дітьми

В Рубіжному презентували авторську логопедичну дидактичну гру для роботи з немовленнєвими дітьми
06.11.2021 році в Рубіжному громадська організація «Світ для всіх» та логопед-дефектолог Сєдих Неля Олексіївна презентували першу частину авторської дидактичної гри для формування мовлення «Слово+слово=розмова».

Гра розрахована на немовленнєвих з різних причин дітей (РАС, тяжкі порушення мовлення, інтелектуальна недостатність, інше), які тільки починають вчитися розмовляти. Вона побудована за найважливішим педагогічним і корекційним принципом – навчання від простого до складного та враховує нейропсихологічну основу мовлення та природню поетапність його появи у дитини. Сприяє формуванню звуковимови, подоланню акустичної вербальної агнозії, розвитку фонематичних процесів, розширенню пасивного словника, поповнення активного словника та дає уявлення про граматичні категорії і об’єднання слів у фразу на доступному для дитини звуковому наборі. Також вона розвиває комунікативні вербальні можливості, що дуже важливо для дітей з РАС. Гра «Слово+слово=розмова» призначена для роботи вчителів-логопедів, дефектологів, психологів, вихователів, а також родинного виховання та навчання.
На презентацію завітали, як педагоги, що працюють з немовленнєвими дітьми, так і батьки.
Перші екземпляри гри вже відправилися до Луганського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, до ІРЦ Рубіжного та області, до Луганського обласного центру реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження», до КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради та до інклюзивних дитячих садків та школ.

Незабаром чекаємо на ще одну презентацію у місті Сєвєродонецьк.

Виготовлення гри стало можливим за підтримки Програми розвитку ООН та ГО «Ініціативний центр сприяння активностей та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Image

Image

Image

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:25
103
No comments yet. Be the first to add a comment!