У Рубіжному для дітей з особливостями розвитку провели виставу лялькового театру та майстер-класс

У Рубіжному для дітей з особливостями розвитку провели виставу лялькового театру та майстер-класс
У Рубіжному творчий центр «Світанок» показав казку та провів майстер-клас для дітей ГО «Світ для всіх»

Як ви думаєте діти з особливостями розвитку часто ходять на вистави в ляльковий театр або на творчі майстер-класи? Я вам скажу, дуууже рідко, а деякі діти так і ніколи. Чому? Тому що для когось із них занадто голосно, для когось занадто людно, хтось дуже хвилюється в нових місцях. А так як дітки часто можуть вести себе голосно, плакати, їм важко концентрувати увагу, то багатьом батькам морально важко на таких заходах. Ну і якщо чесно, то не всі нам і раді ...

Але є в місті Рубіжному чудові люди з Творчий центр «Світанок», які не просто не побоялися, а самі запропонували і абсолютно безкоштовно провели 10 жовтня для діточок з громадської організації «Світ для всіх» чудову виставу лялькового театру за казкою «Колобок» та майстер-клас з виготовлення цього самого колобка.

Чи складно було? Так, було дуже складно! І організаторам, і дівчатам із творчого центру. Молодшенькі глядачі розбігалися в різні боки, відволікалися, їм було важко сконцентруватися, хтось вокалізував, хтось розплакався.

Але Світлана та Аріна справжні професіонали, постаралися врахувати всі нюанси. Включили неголосно музику, відмовилися від міксера для замішування тіста і замісили його вручну, зробили все, щоб привернути увагу малюків. Хоч було трохи хаотично, але все одно на позитиві, і видно, що з великою любов'ю до дітей!

Громадська організація «Світ для всіх» щиро дякує Творчий центр «Світанок» за те, що не побоялися труднощів і подарували дітям частинку своєї душі!

Це був важливий досвід!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:28
59
Немає коментарів. Ваш буде першим!