Дитячий Фестиваль тепер буде щорічним завдяки успішності ініціативи

Дитячий Фестиваль тепер буде щорічним завдяки успішності ініціативи

Троїцька ОТГ як і більшість новостворених громад має проблеми дитячого середовища (поведінка, насилля, булінг тощо). Спроби подолати дитячі проблеми очима дорослих були невдалі, тому було прийнято рішення зібрати дитячі ідеї по подоланню проблем та згуртуватися щоб створити безпечне середовище.

27 квітня 2018 року під гаслом «Дитячі ідеї – дорослі рішення!» відбувся Конкурс для дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ «Фестиваль дитячих ідей “Громадська безпека очима дитини”» за підтримки Програми відновлення та побудови світу ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки Уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації.

Організатором Конкурсу стала Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

Image

Мета Конкурсу – залучення дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ до обговорення проблем громадської безпеки, виробити сумісний план дій, заходів для забезпечення громадської безпеки населення, привернути увагу посадових осіб місцевого самоврядування до діяльності обдарованої учнівської молоді та проблем дитячої безпеки.
У Фестивалі приймали участь 12 шкіл громади. Діти презентували свої ідеї у вигляді соціальних роликів та буклетів щодо вирішення існуючих проблем громадської безпеки в громаді.

Image

Конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: В.В.Денисенко – провідний інспектор Троїцького міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області, Гребенюк О.М. – інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Троїцького ВП ГУНП у Луганській області, Грибинюк Є.О. – головний спеціаліст відділу освіти Троїцької РДА, Юрченко Т.А.- заступник директора — начальник відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради, Трушина В.В.- В.О. директора Будинку школярів, Севостьянова Тетяна Миколаївна – депутат Троїцької селищної ради та голова журі – Акунєєва З.В.- керуючий справами виконавчого комітету Троїцької селищної ради.
За підсумками журі у Конкурсі для дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ «Фестиваль дитячих ідей “Громадська безпека очима дитини”» — Вікторія Гостєва учениця 10 класу Дьомино- Олександрівської ЗОШ I-III ст. здобула I місце – соціальний ролик – «Ми обираємо життя», II м. – Харківська Юлія Багачанська ЗОШ I –II ст., соціальний ролик – «Все починається в житті з малого…», III м. – Савченко Дарина Лантратівська ЗОШ I -III, соціальний ролик «Ми проти насильства».

Image

Учасники та переможці були нагороджені грамотами, пам’ятними подарунками та солодощами. Спочатку було дуже складно залучити всі школи ОТГ до участі, бажаючих було мало, потім при проведені перших організаційних заходів інтерес школярів посилився. Колективи стали більш згуртованими, до проекту приєдналися інші жителі громади. Після проведення Фестивалю всі учасники прийняли рішення про проведення заходу кожного року, це говорить про більш згуртовану громаду. Люди здружилися, сумісно стали приймати рішення, планувати свої подальші дії. 

Image

Троїцька ОТГ планує найти спонсорів для подальших заходів та на 2019 рік включити проведення фестивалю до Програми соціального захисту населення до 2020 року.

КП «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.


Історія підготовлена її авторами, а міні ініціатива реалізована за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується за підтримки Уряду Швеції і Швейцарської конфедерації. Погляди, думки, висновки та інша інформація, що представлені в цій публікації, не обов'язково відображають точку зору ПРООН, за винятком випадків, коли безпосередньо вказано, що ПРООН є автором тексту.


Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:06
567
No comments yet. Be the first to add a comment!