Що побачила Краматорська молодіжна медіа група MoDELab в "Галерії" реабілітаційного центру "Донбас"?

Що побачила Краматорська молодіжна медіа група MoDELab в "Галерії"  реабілітаційного центру "Донбас"?
Як звісно, «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України» та її мобільний діалоговий майданчик працював 12 травня в Краматорську на вуличній локації біля Державної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Поки дорослі спікерували, молодь вивчала роботу Центру та спілкувалася з молодими людьми, які працюють та живуть в Центрі. Світлана Фоміна — директорка Центру, є членом Консультативної ради з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей. І завдяки її активній громадянській позиції Центр виконую функцію своєрідного громадського хабу для активних людей з інвалідністю та їх громадських організацій. Як звісно, Центр є постійною базою для зустрічей та проведення різних форумів, фестивалів, конкурсів для людей з інвалідністю, зокрема нового формату ідея громадських діячів людей з інвалідністю Донеччини та Луганщини «Світ без обмежень» саме тут обирає вже другий рік поспіль також свою локацію для цікавих подій. 

 Але, що вийшло з екскурсії по Центру, що бачили своїми очима діти та як сприйняли під час екскурсії, яку Світлана провела для молоді?! Подивитися можна тут, у відео сюжеті, знятому Краматорською молодіжною медіа групою MoDELab.

Інна Гочошвілі — Амбасдаорка миру, педагогиня ЗЗСО №25 м. Краматорськ стверджує, що вже не допомагає дітям з режисерством, а тільки підтримує їх бажання щось робити креативніше та приймає участь в обговоренні сценарію. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:20
388
No comments yet. Be the first to add a comment!