Онлайн дискусія на тему: «Інновації у роботі з молоддю: практичні рекомендації до застосування»

Онлайн дискусія на тему: «Інновації у роботі з молоддю: практичні рекомендації до застосування»

Захід відбудеться 29 жовтня з 15:00 до 17:00.

Остання із шести онлайн зустрічей присвячена тематиці "Інновації у роботі з молоддю: практичні рекомендації до застосування".
Що робить той або інший інструмент, дію інноваційними? Те що ніхто до цього не робив? Позитивний соціальний ефект чи вплив, чи просто достатньо експертного відгуку що таки так — інновація? Які особливості інновацій у розрізі поколінь, нових людей у новій реальності, як інколи називають підлітків та молодь журналісти?

Про все це через призму роботи з молоддю від локального до міжнародного рівня спробуємо розібратись з нашими експертами:

Ксенія Ємшина — фасилітаторка — Master Technology of Participation, членкиня Правління Асоціації молодіжних працівників та працівниць України, тренерка всеукраїнських молодіжних програм.

Ярослав Мінкін — голова правління молодіжної організації «СТАН», тренер у програмі Гете інституту в Києві та Міністерства Культури України «Академії культурного лідера», у 2018 р. — координатор робочої групи «Контакти між людьми» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства східного партнерства.

Олександра Білязе — менеджерка проектів у сфері суспільства Британської Ради в Україні, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» у 2016-2017 роках.

Яна Литовка — лаборантка Лабораторії толерантності (просвітницького заходу, метою якого є виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в молодіжному середовищі громад Луганської та Донецької областей).

Будемо
презентувати існуючі підходи та інструменти роботи з молоддю та розвитком молодіжного лідерства, активізацією молодих людей;
обговорювати можливості та додаткові ресурси, які надає мережування та командна взаємодія при реалізації молодими людьми ініціатив на рівні громад та країни;
визначати ключові бар’єри та ризики у молодіжній роботі, які актуалізувались карантинним режимом
представляти засоби та інструменти адаптації, які були напрацьовані для роботи в карантині.

Модеруватимуть онлайн дискусію
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Не простіть нагоди та долучайтеся до шостого онлайн обговорення!

Захід організовано за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Що це і для кого?
Публічний онлайн захід, який складається із шести віртуальних обговорень, об’єднаних спільною тематикою. Тривалість дискусій до 2 годин, трансляція яких відбуватиметься на різних цифрових платформах — YouTube, Facebook та інформаційних сайтах.
До обговорення запрошуються громадські активісти, люди з підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей, інших регіонів України, зацікавлені у темах, запропонованих до обговорення.
Більше 20 спікерів/експертів протягом трьох днів ділитимуться власним досвідом та вестимуть предметні дискусії навколо ключових проблем та загроз, які виникають у впровадженні ініціатив по захисту прав та інтересів ВПО, особливо жінок, молоді та літніх людей, ЛГБТКІ, ромів.
Детальніше про захід https://www.facebook.com/events/718033322389056/?p...

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:55
423
No comments yet. Be the first to add a comment!