Онлайн дискусія на тему: «Якою може стати майбутня реінтеграція: наявні виклики та інструменти подолання»

Онлайн дискусія на тему: «Якою може стати майбутня реінтеграція: наявні виклики та інструменти подолання»

Захід відбудеться 28 жовтня з 14:00 до 16:00.

Запрошуємо до глибинної експертної дискусії " Якою може стати майбутня реінтеграція: наявні виклики та інструменти подолання", яка спрямована на огляд сфер та можливостей роботи у вибудовуванні сталих контактів та зв’язків між соціальними групами для майбутньої реінтеграції регіону.

Яким ми уявляємо своє спільне майбутнє?

З якими викликами процесів повернення територіальної цілісності та внутрішньої солідарності і життєстійкості ми зіштовхуємось?

До яких викликів та проблем варто, з точки зору міжнародного досвіду, готуватись?


Саме про бачення шляхів реінтеграції та відновлення соціальної тканини ми і поговоримо з нашими експертами.

Серед запрошених спікерів та спікерок раді представити:
Олена Захарова — координаторка з української сторони транснаціонального проєкту “Жіночі ініціативи за мир на Донбасі — ЖІМД”, спрямованого на створення постійно діючої діалогової платформи щодо конфлікту на Донбасі. Раніше Олена Захарова працювала Директором Департаменту міжнародної політики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД), Департаменті політики та безпеки Міністерства закордонних справ України, Департаменті Асоціації та європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. У 2007 – 2011 роках працювала першим секретарем у Посольстві Україні в Канаді (Оттава).
Tetiana Kalenychenko — кандидатка філософських наук, з 2016 року координує спільну міжнародну ініціативу з ГО НВО «Дух і Літера» та ГО «Центр св. Климента» на базі Києво-Могилянської академії «Діалог у дії». Працює у сфері трансформації конфлікту та розбудови миру як національна радниця для міжнародної організації «Ініціатива за мирні зміни», як тренерка для проєктів інших міжнародних організацій.
Володимир Лупацій — співзасновник Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», координатор Робочої групи «Національна єдність та соціальна згуртованість»
Iryna Eihelson ExBrunova-Kalisetska — дослідниця, тренерка, викладачка, кандидатка психологічних наук. Має 20-річний досвід роботи в сфері превенції, примирення і трансформації конфліктів, які ґрунтуються на ідентичності (етнічні, релігійні, мовні конфлікти та ін.), зокрема в АР Крим та інших мультикультурних регіонах України, в Молдові-Придністров’ї, Киргизстані та Таджикистані.
Протягом двогодинного обговорення матимемо можливість розглянути наступні напрямки теми:
які ключові моделі, підходи та інновації існують у світовій практиці щодо подолання наслідків збройних конфліктів та забезпечення сталої реінтеграції населення;
які практики та моделі застосовуються в Україні для реінтеграції та подолання роздільності спільнот? Про які позитивні складові та можливі виклики і проблеми варто говорити під час реалізації даних практик та моделей?
аналіз комплексного характеру дій, направлених на реінтеграції та відновлення соціальних зв’язків, певної соціальної пружності та згуртованості. Які взаємовпливи та взаємозалежності спостерігаються на макро- та мікрорівнів.

Дискусію модеруватимуть:
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

 
Захід організовано за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:00
220
Немає коментарів. Ваш буде першим!