Онлайн дискусія на тему: «Як забезпечити інклюзивний підхід не у декларації, а на ділі»

Онлайн дискусія на тему: «Як забезпечити інклюзивний підхід не у декларації, а на ділі»

Учасники пресконференції презентують та обговорять ключові національні позитивні практики та інструменти застосування інклюзивного підходу у діяльності громадських організацій, забезпечення безбар’єрного доступу у різних сферах та рівнях.


Учасники: Анна Борова — ПРООН;Олександр Вознюк — ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»; Микола Надуличний — Асоціація громадських організацій осіб з інвалідністю Луганської області; Дмитро Щебетюк — ГО «Доступно ЮА»; Олексій Харламов — ГО «Рівні можливості».

Питання до обговорення:

— Що перешкоджає впроваджувати інклюзивний підхід та розширювати безбар’єрний доступ для різних категорій людей?

— Які є можливості мультиплікації існуючих інновацій та інструментів для забезпечення інклюзивного підходу?Під час заходу буде презентовано та обговорено ключові національні позитивні практики та інструменти забезпечення інклюзивного підходу у діяльності громадських організацій, організація безбар’єрного доступу у різних сферах та рівнях.
Спілкуватись будемо навколо наступних тем:
 Що перешкоджає впроваджувати інклюзивний підхід та розширювати безбар’єрний доступ для різних категорій людей?
 Які є можливості мультиплікації існуючих інновацій та інструментів для забезпечення інклюзивного підходу?
 Яким чином можна активізувати представників різних груп та суспільство загалом для підвищення активності та мотивації у прагненні до забезпечення безбар’єрного доступу?
Наші спікери:
Олександр Вознюк — член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Адвокатського об’єднання «Право та Закон»
Дмитро Щебетюк — засновник ініціативи Доступно.UA , автор проекту «Тостер. Рейтинг доступності міст України». Блогер, мандрівник, спортсмен, музикант.
Надулічний Микола — радник патронатної служби голови Луганської обласної державної адміністрації та голова громадської спілки «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю»
Олексій Харламов — Член Паралімпійської збірної України з волейболу сидячи, громадський діяч, ГО Рівні можливості

Модеруватимуть тематичну зустріч:
Максим Єлігулашвілі
Людмила Василенко

Захід організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:00
419
Немає коментарів. Ваш буде першим!