Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості засідала в м.Сєвєродонецьк

Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості засідала в м.Сєвєродонецьк

Засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості відбулося в м.Сєвєродонецьку 03.02.2020 року. В

В заході прийняли участь близько 30 учасників, серед яких представники поліції, Пограми ООН із відновлення та розбудови миру, громадських організацій. Обрано новий склад робочої групи, голову та секретаря.

Начальник Сєвєродонецького відділу поліції Едуард Свєтов звітував про роботу за 2019 рік. В процесі обговорення були порушені питання безпеки в місті, подальшого встановлення відеокамер, роботи дільничних інспекторів, попередження домашнього насильства та ін.

Зображення

Бурхливу дискусію викликала доповідь голови Федерації професійних спілок Луганської області Валерія Черниша, який розповів про заплановані зміни в трудове законодавство та загрозу обмеження прав працівників і профспілок.

Зображення

Анна Стороженко спеціалістка з питань верховенства права компоненту Громадська безпека та соціальна згуртованість Програми ООН із відновлення та розбудови миру виступила з доповіддю щодо взаємодії з поліцією. Про основні напрямки діяльності робочої групи та грантових програм на 2020 рік розповіла Аліна Лєбєдєва, спеціаліст з мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

Громадські організації, які успішно реалізували проекти у 2019 році поділилися своїм позитивним досвідом. Було прийнято рішення винести на чергове засідання питання щодо затвердження плану роботи на 2020 рік та Положення про робочу групу.

За інформацією: 

https://www.facebook.com/groups/547838472632476/permalink/642514836498172/


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:00
492
Немає коментарів. Ваш буде першим!