Кремінна. Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Кремінна. Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

20 січня у Кремінській міській раді відбулося засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

У засіданні взяли участь завідувач сектору інвестиційної діяльності Олександр Карташов, начальник Кремінського відділу поліції Тарас Симоненко, представник Кремінського МРВ ГУ ДСНС у Луганській області, спеціалісти Програми ООН із відновленн та розбудови миру (UN RPP), представники робочої групи.

Зображення

На початку зустрічі Тарас Симоненко презентував звіт Кремінського районного відділу поліції за 2019 рік, наголосивши на доцільності встановлення більшої кількості камер відеоспостереження у місті.

Виконавчий директор ГО «Наша громада» Світлана Загоруй розповіла про результати проєкту «Правовий лікбез для ромської громади» та подальшу діяльність параюристів-ромів у сфері юридичних та соціальних питань.

Заслухали голову ГО «Кремінська бізнем-асоціація» Андрія Сімонова про реалізацію проєкту «Безпека громадян – безпека громади», у межах якого було отримано тренажер «Максим ІІІ» призначеного для відпрацювання навичок з надання першої долікарської допомоги.

Зображення

Заступник голови ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» Надія Жила ознайомила присутніх з проєктом «Створення тренінгової зали Центру гендерної рівності». У межах проєкту було облаштовано залу для проведення тренінгів та майстер-класів з питань попередження гендерного та домашнього насильства в сім’ї.

Спеціалістка UN RPP Аліна Лебедєва розповіла учасникам засідання про грантовий напрямок діяльності UN RPP, пов'язаний з питаннями громадської безпеки у 2020 році.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:35
280
Немає коментарів. Ваш буде першим!