«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля

«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля

25.11.2019 в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок 35 студентів(-ок) шести факультетів/інститутів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь в тренінгу «Домашні справи про домашнє насильство».

Під час тренінгу учасники(-ці) сформували визначення поняття домашнє насильство, з’ясували причини виникнення різних типів домашнього насильства, на конкретних прикладах проаналізували порушення прав людини та обговорили як можна зупинити домашнє насильство, що можна/слід зробити для протидії домашньому насильству в конкретній ситуації державним органами, місцевій громаді, друзям та сусідам.

Image

Учасники тренінгу зазначали, що для них дуже важливо було розвинути навички обговорення й аналізу порушення прав людини, дізнатися про різні форми домашнього насильства та про зміст шляхів уникнення різних типів домашнього насильства.

Image

Сергій Митрохін,

Амбасадор миру UN RPP,

м. Сєвєродонецьк, Луганська область.


Image

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:00
189
No comments yet. Be the first to add a comment!