"Стоп булінг" в Покровську

"Стоп булінг" в Покровську

Амбасадорка миру UN RPP, Кірсанова Тетяна провела тренінг для учнів 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Покровської міської ради Донецької області на тему «Стоп булінг» .

В рамках проекту «Амбасадори миру UN RPP» та Всесвітньої акції «16 днів проти насилля» 26 листопада 2019 року учні 8 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Покровської міської ради Донецької області  були учасниками тренінгу «Стоп булінг».

Зображення

Головними завданнями тренінгу було подальше ознайомлення дітей з поняттям «насильство», «булінг», видами та проявами булінгу та розробка правил боротьби з ним.

На початку тренінгу всі учасники заходу визначити очікування щодо проблематики тренінгу, з'ясувалося, що ці питання є цікавимим та значущими для підлітків. За допомогою вправи «Біла ворона» учням вдалося дізнатися, які почуття та емоції відчуває людина, яку булять у колективі. Спрогнозували які відчуття можуть виникати у людини, коли її називають на прізвисько, принижують або зневажають. Працюючи в групах, молодь визначила поняття «булінг», його види, навчилася розрізняти поняття «булінг», «конфлікт» та презентували свої наробки для інших. Використовуючи вправу «Коридор дружби» підлітки розвивали навички толерантного спілкування, розвивали емпатію та виховували в собі толерантність.

Зображення

За допомогою мозкового штурму дівчата та хлопці склали пам'ятку «До кого звертатися у разі булінгу» та при роботі в групах надали рекомендації один одному про те, як протидіяти агресії. Також, учні ознайомилися з роботою «гарячої лінія» з питань насильствата захисту прав дітей .

Наприкінці тренінгу створили стіннівку «Долоньки дружби» де зазначили якості та людські чесноти, які допомагають у та конструктивному вирішенні конфліктних ситуацій та протидії булінгу серед дітей та підлітків.

Зображення

Цікавими та корисними були для наших учнів різноманітні руханки «Лось», «Броунівський рух» та вправи на формування дружніх відносин «Абетка», «Знайди пару» тощо.

Закінчився наш тренінг дружнім чаюванням із смачними цукерками!

Тетяна Кірсанова,

Амбасадорка миру UN RPP,

м. Покровськ, Донецька областьЗображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:40
500
Немає коментарів. Ваш буде першим!