Амбасадорський тренінг «Реалізація прав людини в Україні» пройшов у Краматорську

Амбасадорський тренінг «Реалізація прав людини в Україні» пройшов у Краматорську

34 учасники Краматорської ЗОШ № 25 з профільним навчанням стали учасниками тренінгу, мета якого - формування компетентностей активного громадянина з високим рівнем правової відповідальності.

Під час заходу ознайомили його учасників з поняттями: Права людини, Толерантність, Гідність, Цінності, Повага до прав людини, Громадянська відповідальність.

Image

Обговорили правові ситуації з порушення прав людини та відпрацювали навички толерантного ставлення один до одного, гідного відношення до життя.

Під час тренінгу учні працювали в командах, які самі створювали; виконували завдання на співпрацю, розподіл ролей, вчилися спілкуватись з учнями, обирали партнерів по команді. Учні почали захід з вправи « Що взяти с собою в похід», що сприяло формуванню команд за інтересами. Під час роботи учні працювали з текстами Загальної Декларації прав людини, Конституції України, порівнювали права різних Міжнародних стандартів. Була проведенавправа «Місія (не)здійсненна», де учасники заходу працювали з художніми текстами, які відображали права людини. У підсумку заходу були проведени Мікро – дебати « Освіта: право чи обов, язок». Завершило заняття вправа «Техніка кола», метою якої була рефлексія.

Image

Не всі учні були активними, деякі постійно брали на себе ініціативу. Тому робимо висновок, що потрібно частіше проводити уроки з використанням тренінгових технологій

Всі учасники тренінгу відмітили незвичні форми роботи та цікаві матеріали, які сподобались учням. Тому від них й лунали виклики:

« Сподобалось..», « Давайте продовжимо», « Було весело…», « Поїхали кудись разом..».

Гочошвілі Інна,

Амбасадорка миру UN RPP,

м. Краматорськ, Донецька область.

Image

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:05
228
No comments yet. Be the first to add a comment!