Круглі столи «Інклюзія в сучасній культурі. Толерантне суспільство та українська культура, тощо...

Круглі столи «Інклюзія в сучасній культурі. Толерантне суспільство та українська культура, тощо...

Круглі столи «Інклюзія в сучасній культурі. Толерантне суспільство та українська культура. Як створити сучасні інклюзивні діалогові простори Готуємось до акції «16 днів проти насильства»; та Міжнародного дню людей з інвалідністю» для бажаючих 60 молодіжних активістів, та небайдужих бібліотекарів та лідерів організацій людей з інвалідністю Донецької та Луганської областей пройшли в Сєвєродонецьку та Слов’янську 17-18.11.2019.

Заходи пройшли «на одному подиху». 

Image

Спікери презентували новий формат бібліотек, навчили як зробити інклюзивний арт- простір, провести локальні «Тихі вечірки» . 

Image

Показали, як долота стереотипи та зацікавити молодь відвідувати бібліотеки. 

Image

Ще однією особливістю був майстер-клас по виготовленню 3Д масок. Тому бібліотечні та молодіжні простори до вечірок із сенсом тепер готові.

Image

Заходи організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з 13-ю партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:20
570
No comments yet. Be the first to add a comment!