Дорослі – це також діти?!

Дорослі – це також діти?!

24 жовтня 2019 року, саме в Міжнародний День ООН, в Ярівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, що на Лиманщині, для батьків та працівників було проведено тренінгове заняття «Конфлікти та способи їх розв’язання». Захід проводився, як локальний Амбасадору миру UN RPP.

24 жовтня світове товариство відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй. Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об'єднаних Націй. Саме тому захід з батьками почали з інформаційної акції «ООН вчора, сьогодні, завтра».

Від народження людина опиняється в колі правил, заборон, норм. Норми і правила поведінки встановлюють самі люди, а їхнє дотримання робить життя й спілкування людей гуманнішими, ефективнішими, зручнішими.

На думку приходить вислів французького філософа, математика, фізика, і письменника ХVІІ ст. Паскаля: «Правила доброї поведінки відомі з давніх – давен, річ за дрібницею – вміти користуватися ними»

Звичайно вжите слово «дрібниця» насправді означає дуже багато. Адже коли порушуються правила поведінки, етикет спілкування, створюються конфліктні ситуації, виникає конфлікт.

Image

Отже: розмовляли, вчилися на конкретних прикладах, які самі ж учасники й пропонували, аналізували, сперечалися, бо тема дуже важлива, знаходили разом шляхи подолання проблемних ситуацій, гралися, як діти, бо недарма кажуть: «Дорослі – це також діти!», раділи та посміхалися.

Image

Тісна співпраця з батьками, доброзичливі відносини – це запорука взаємоповаги, рівноправного партнерства. Педагогічний колектив та колектив батьків – це єдиний живий організм, об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю.

Image

Вікторія Киршкевич,

Амбасадорка миру UN RPP,

педагогиня Ярівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, 

Лиманська ОТГ, Донецька область.

#ambassadorsofpeace_unrpp


Image

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:21
535
No comments yet. Be the first to add a comment!