​«НАЛАГОДЖЕННЯ ДІАЛОГІВ. ПРОФІЛАКТИКА І ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ» з амбасадоркою в Покровську

​«НАЛАГОДЖЕННЯ ДІАЛОГІВ. ПРОФІЛАКТИКА І ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ» з амбасадоркою в Покровську

Життя без конфліктів є неможливим. Тож, 28 вересня 2019 року класні керівники 1-11 класів, педагоги загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 Покровської міської ради зібралися на тренінг «НАЛАГОДЖЕННЯ ДІАЛОГІВ. ПРОФІЛАКТИКА І ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ».

Метою заходу було посилення компетенції педагогів щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів в закладі загальної середньої освіти, підготувати учителів до співробітницького підходу у розв’язанні конфліктних ситуацій, що базується на інтересах учасників конфлікту та розвинути комунікативні навички учителів.

Зображення

На початку роботи були створені умови для інтегрування учасників тренінгу с метою налаштування їх на конструктивну, творчу роботу. І це було дуже цікаво та корисно, вчителі, які працюють в одному закладі, завдяки вправі «Місія (не)здійсненна» дізналися про своїх колег багато нового: разом співали, створювали календар па’ятних дат, кросворд зі своїх імен тощо. А вправа «Ми однакові, ми різні» вразила всіх в водночас різноманітністю та схожістю інтересів та захоплень, що дало можливість кожному бути почутим, налаштуватися на співпрацю та проявити себе.

Зображення

Під час заходу Амбасадорка миру, тренерка Кірсанова Тетяна та учасники визначили рівень знань щодо тематики тренінгу, сформували та визначили поняття конфлікт. Надзвичайно вдалими та цікавими для учасників тренінгу були теоретичні знання про трикутник конфлікту (підхід заснований на силі; підхід заснований на правах; підхід заснований на інтересах), педагоги порівняти їх між собою.

Зображення

За допомогою цікавих вправ («Місце в автобусі») та ситуативних завдань змоделювали можливі стратегії поведінки в конфлікті, вправа «Апельсин» дала можливість показати взаємозв’язки між позиціями і інтересами. А за допомогою вправ «Мої дії в конфлікті» та вправи «Я-висловлювання» учителі спробували надати своїм колегам практичні рекомендації щодо шляхів вирішення конфлікту.

Цей захід сприяв формуванню умінь використовувати отриману під час тренінгу інформацію в подальшому повсякденному житті.

Дякую організаторам за можливість проведення таких активностей.

Тетяна Кірсанова,

Амібасадорка миру UN RPP,

педагогинязагальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 Покровської міської ради,

м. Покровськ, Донецька область.

Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:00
343
Немає коментарів. Ваш буде першим!