«Кроки до порозуміння» в Краматорській ЗОШ № 25

«Кроки до порозуміння» в Краматорській ЗОШ № 25

Під час тренінгу 20 вересня, учні працювали в командах, які самі створювали; виконували завдання на співпрацю, розподіл ролей, вчилися спілкуватись з учнями, обирали партнерів по команді. 

Дуже сподобався «східний експрес», формат «відкритого вікна», руханка « Олені», будівництво мосту між різними племенами. Моя задача як тренера – створити комаду однодумців – виконана.

Зображення

Не всі учні, а їх було 30 осіб,  були активними, деякі постійно брали на себе ініціативу. Тому, зробила висновок, що потрібно частіше проводити уроки з використанням тренінгових технологій.

Зображення

В класі є дівчинка, яка прийшла в школу тільки в цьому навчальному році, але вона змогла об.єднати команду навколо себе. Є хлопчик, який постійно питає « навіщо мені все це? Я ненавиджу всіх, ненавиджу себе..» Але під час тренінгу посміхався, сподобалось.

« Сподобалось..». « Давайте продовжимо,,,», « Було весело…», « Поїхали кудись разом..» — це були постійні відгуки дітей та це свідчить про те, що їм дуже подобаються такі зазоди.


Лариса Григоренко,

Амбасадорка миру UN RPP,

педагогиня Краматорської ЗОШ № 25 з профільним навчанням,

м. Краматорськ, Донецька областьЗображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:40
198
Немає коментарів. Ваш буде першим!