​Спілкуємось – не ізолюємось

​Спілкуємось – не ізолюємось

На базі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст., № 10 ім. Тараса Шевченка 21 вересня проведено тренінгове заняття «Молодь за мир та соціальну згуртованість у громадах»

Захід був направлений на зниження соціальної напруги, створення сприятливого соціально-психологічного клімату в учнівському колективі. 

Зображення

Під час тренінгу 30 учасників 14-15 років ознайомились із Програмою ООН з відновлення та розбудови миру, детально розглянули кожну з цілей сталого розвитку, ескалацію конфлікту, механізми вирішення конфліктів.

https://www.youtube.com/watch?v=Nj4349fOl8M&t=19s

Учасники працювали активно та продуктивно. 

Зображення

Вони отримали теоретичні знання і практичні вміння конструктивного вирішення конфліктів, змогли зробити крок до пізнання себе, вивчити свої можливості, зрозуміти потреби інших і виробити вміння керувати своєю поведінкою, вчилися знаходити, змінювати і розвивати власне Я, практично відпрацьовували механізми вирішення конфліктів за допомогою ситуативних задач.

Зображення

Усі присутні успішно виконали завдання з теми соціальної згуртованості, попрацювали в командах та індивідуально, а також посилили власні компетенції щодо питань конфліктології. 

Зображення

Під час паузи на каву не вщухали дискусії з питань вирішення конфліктів. Учасники дійшли висновку: успіх вирішення конфлікту – вміння зрозуміти потреби інших, можливість налагодження діалогів.

Зображення

Олена Левицька,

Амбасадорка Миру UNRPP,

Учитель Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст… № 10 ім. Тараса Шевченка

Донецька обл., м. Новогродівка


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:25
164
Немає коментарів. Ваш буде першим!