Заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»

Заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»

У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області» разом с донецькими колегами.

Інклюзівні громадські радники зустрілися з представниками ДРУ « Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністюСветлана Фомина «Донбас», таНадія Поламарчук «Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ» навела приклади успішної співпраці влади та громадськості реалізації спільних ініціатив. Досвідом впровадження системного підходу до створення безперешкодного середовища поділився Ігор Скляренко- заступник голови комітету доступності при виконкомі Краматорської міської ради.

Зображення

Зображення

Також своїм досвідом та знаннями поділилася представницяДепартамент соціального захисту населення Луганської ОДАInna Serdiukova.

Зображення

 На зустрічі ми були дуже раді послухатиАнна Боровая, про важливість діяльності мережі громадських радників, чим вини корисні та їх функції у суспільстві. Для більшої продуктивності свою необхідно підвищувати свою кваліфікацію через навчання та комунікацію з іншими більш досвідченими людьми, для прийняття їх досвіду у вирішенні складних питань.

Зображення

У партнерстві з #UNRPP


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:45
374
Немає коментарів. Ваш буде першим!