Чи можна створити ідеальне правове суспільство?

Чи можна створити ідеальне правове суспільство?

Створити ідеальне правове суспільство можливо! Такого висновку дійшли учасники тренінгу під назвою «Права людини», який відбувся 25 вересня на базі Литвинівського закладу загальної середньої освіти, що на Біловодщині.

 Під час тренінгу учні розширили свої знання про права людини та про існуючі документи, які регулюють ці права, а також навчилися працювати у команді.

Зображення

Учасники тренінгу з задоволенням розглядали ілюстрації та намагалися виявити на якій картинці права людини порушені, а на якій збережені. За допомогою вправи «Правове небо» вони поділилися своїми знаннями про права. Але найбільш їм сподобалось створювати свій власний ідеальний острів, в якому вони мали змогу втілити свої мрії- жити в ідеальному правовому суспільстві.

Дякую Школі Амбасадорів Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за натхнення та надану підтримку у проведені тренінгу.

Бердецька Марина,

Амбасадорка Миру UN RPP,

Вчитель Біловодської гімназії, Луганська область.Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:30
476
Немає коментарів. Ваш буде першим!