Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів

Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів

27 вересня, двома окриленими амбасадорками миру було проведено тренінг «Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів». 

Учасників заходу було дуже багато, ми створили локації для того, щоб учні мали змогу активно працювати, творити, спілкуватись у групах. 

Зображення

Учні сьомих та шостих класів мали змогу пізнати один одного краще, бо ми розширили ті межі, коли діти звикли спілкуватися практично тільки зі своїми однокласниками, а спілкування у неформальному середовищі прдарувало набагато більше друзів серед різних паралелей! 

Зображення

Ми впевнені, що саме атмосфера доброзичливості, взаємоповаги та толерантності сприяла веселим усмішкам, гарному настрою та новим знанням і знайомствам. 

Зображення

Дійсно, наш світ без обмежень і діти довели це своїми командними виступами, роботі в парах та групах. 

Зображення

Багато вправ на визначення конфліктних ситуацій та їх подолання, креативні скульптури Миру, меседжі крейдою, долоньки емоцій на Дереві (не) конфліктів. 

Зображення

Все пройшло фантастично та на одному диханні! 

Зображення

Дякуємо всім причетним до цього дня за підтримку та можливість! 

Зображення

Миру в серце кожного.

Зображення

Далі буде...

Аліна Алексеєнко 

та

Алена Жукова - 

Амбасадорки миру UN RPP,

Бахмутський НВК 11 міста Бахмут Донецької області.


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.Читайте наші новини на телеграм каналі

18:25
269
Немає коментарів. Ваш буде першим!