В Кремінній створювали карту СВІТУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

В Кремінній створювали карту СВІТУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

У сучасному світі Мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме напередодні Дня Миру була розпочата робота по створенню карти «Світ без обмежень». Мета створення карти полягала у постійному нагадуванні, що ми єдиний народ від заходу до сходу, від півночі до півдня; що світ не має меж та необмежений до пізнання. 

Зображення

У дітей початкової школи виникало питання: «Чому саме карта має назву «Світ без обмежень»? Вчителі та діти старших класів з легкістю пояснювали малечі, що людина повинна мати вільний доступ до пізнання нового та цікавого.

Зображення

А також створенням цієї карти ми хотіли показати дітям з особливо-освітніми потребами, які є у нашій школі, що навколишній світ не обмежується домівкою та закладами освіти, а світ – широкий, цікавий та чекає на пізнання саме ними, тільки треба, щоб було бажання, а підтримку – ми їм гарантуємо!

Зображення

Спільна діяльність зближує людей, а якщо ще вона має на меті не тільки згуртування навколо певної діяльності, а й спонукання до розбудови миру – то ми на правильному шляху, заради миру на території нашої держави.

Зображення

Підсумовуючи всі слова та побажання, які були сказані під час створення карти, вчительський та учнівський колектив Кремінської загальноосвітньої школи бажає мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання! Бажає нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби! 

Зображення

Бажає творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити! 

Зображення

Анна Щербак,

Амбасадорка миру UN RPP,

педагогиня Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Кремінської районної ради Луганської області.


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:55
342
Немає коментарів. Ваш буде першим!