«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

«Азбука конфлікту» в  Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

20 вересня в Дружківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 був проведений тренінг серед 24 учнів 10 класів з теми «Азбука конфлікту». 

Відгуки про тренінг.

Це мій перший тренінг після закінчення школи «Амбасадори миру». Оскільки навчання було продуктивним, то і підготовка тренінгу була не складною. Цікаве як для мене так і для учнів було моє перетворення з вчителя на тренера. На початку тренінгу учні написали свої очікування, в кінці заходу я відчувала певну тривогу, чи повісять діти свої листочки на гілочки, чи їх очікування здійсняться. Коли дерево було зібрано, я відчула супер позитив, адже наша спільна діяльність принесла користь і буде використана у подальшому житті.

Зображення

Діти активно працювали. Звичайно всі вправи та рухавки були для них цікавими. Особливо сподобалась гра на уважність «Ніж та виделка» (ми передавали ручку та олівець). Рольова гра «Місце в автобусі», один учень вихід із даної ситуації знайшов у тому, що представимся іноземцем, який нічого не розуміє. Діти активно працювали в групах. Висловлювали свої думки.

Зображення

Наведу приклади відгуків учнів про тренінг:

— «Мені сподобався тренінг оскільки серйозна тема розглядалася з іграми та мультфільмом. Дуже сподобалися групові завдання. Якщо буде нагода участі в тренінгу обов’язково піду на захід»;

— «Було прикольно і кльово»;

— «Це був мій перший тренінг, хочеться іще. Тренінг був цікавим ми відпочили та пограли, і розібрали «Конфлікт» та шляхи його вирішення»;

-  «Мені сподобалось все, особливо гра «Ручка та олівець», групова робота з асоціаціями на тему «Конфлікт». Я задумалась над своїми поганими якостями. Так приємно коли тобі дякують і клеять сердечко».

Тетяна Гаденко,

Амбасадорка миру UN RPP,

тренерка та вчителька Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Донецька область.


ЗображенняЗахід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.Читайте наші новини на телеграм каналі

14:20
272
Немає коментарів. Ваш буде першим!