Але ж з дітьми працюємо ми! І дивлячись на своїх дітей, я бачу зовсім іншу форму всіх цих заходів.

Але ж з дітьми працюємо ми! І дивлячись на своїх дітей, я бачу зовсім іншу форму всіх цих заходів.

Щороку в школах проводяться заходи «надіслані згори». «Чиясь тематика, чиєсь бачення, чиїсь розпорядження і т. д. Профорієнтація повинна проходити ось так, а день здоров’я — ось так, а якщо ви того не зробите – значить ви нічого не зробили!» — пряма мова, Олена Давідова, Амбасадорка Миру з Костянтинівки, що на Донеччині.

Але ж з дітьми працюємо ми! І дивлячись на своїх дітей, я бачу зовсім іншу форму усіх цих заходів. 

Image

Ось так і народилася ідея організації масштабного «Пікнік- Фесту», який відбувся 13 вересня з локаціями, розвагами, профорієнтацією, мистецтвом, залученням до здорового способу життя, єднанням громади, співпрацею з організаціями міста, включення батьківства в роботу школи. Його мета – формування єдності між учнівством, організаціями міста та батьківською громадськістю, налагодження тісної співпраці, привернення уваги громадськості до питань екології та здорового способу життя, формування навичок безконфліктного спілкування та командоутворення, сприяти розвитку молоді, збільшити кількість компетентних підлітків, готових до працевлаштування чи започаткування власної справи, шляхом профорієнтації.

Image

І ось, 13.09.2019 року, ми його започаткували в нашій школі — Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, м. Костянтинівка, Ціолковського, 13.

26 локацій і цілий день для їх проходження.

Image

Діти гайнули по локаціям! Обійшли усі, і мені здається, не втомилися. 

Image

На виконанні останнього завдання я запитувала що ж їм сподобалося найбільше. Увага: Команда «Стріла» 6-А клас, у повному складі переміряли усі протигази, від рятувального загну – 16! (а їх 26 учнів!). «Крутелики» 9-Б – «ЗАЛИПЛИ» на Мандалі, для них ця локація стала відкриттям. «Смайлики»5-Б – зробили усі собі елементи Аква-гриму, хоч сердечко, хоч сонечко, але кожному та кожній. «Носороги» 7-А – виконали всі завдання від локації відділення поліції. І дівчата сказали, що з майбутньою професією визначилися;). «БЕМС» 6-А- придумували нові податки заради кращого майбутнього!!! Мильні бульбашки, малюнки на асфальті та скульптура – послання людству найбільшим попитом користувалися НЕ у малечі, а у команд 8-х класів «Веселка» і «Драйв». А малюкам сподобалося локація «Наука керує світом» та «Зрощуємо українське» (Хімія та біологія – це наше все). Старшим «Волонтерам», «Зоряному шляху» та «Марафонцям» сподобалося надавати першу допомогу, вирізняти різні права та шукати підказки як вийти з лісу!

Image

Мені чомусь думалося, що пріоритети будуть трохи іншими. Але я приємно вражена!?

Усім без винятку сподобалися спортивні локації, командоутворюючі завдання, майстер-класи та сортувати сміття.

Image

Я звичайно ж уявляла кожну локацію у себе в голові. І коли прийшла ідея започаткувати традицію запускання «літачків мрій», я сподівалася на позитивний ефект, але те, що відбулося — це ЕФЕКТ «ВАУ!». Я на таке навіть і не сподівалася!

Image

Яке задоволення приносять такі заходи! Це просто неперевершено. Я стомлена, але щаслива! Я бачила їхні обличчя, їхні очі, їхнє небажання розходитися!

З дітьми потрібно гратися, навіть на важливі теми – гратися! Любити їх та поважати, бо вони – наше майбутнє суспільство. Хай воно буде якісно кращим. Дітям потрібно творити щасливе дитинство. І для цього потрібно не так вже й багато. 

Олена Давідова,

Амбасадорка Миру UNRPP,

вчителька Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, м. Костянтинівка.

Image.

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:45
395
No comments yet. Be the first to add a comment!