В Лисичанську пройшов перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин

В Лисичанську пройшов перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин

Онлайн-кінотеатр до Дня Українського кіно з елементами тренінгу задля згуртування громади учнів, батьків, педагогів та підвищення медіаграмотності прошов 6 вересня 2019 року для учнів початкової школи та їх батьків в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 міста Лисичанськ Луганської області.

В заході прийняли участь біля 120 осіб з 1-го по 4-й та з 6-го по 11-й класи. Метою заходу стало налагодження дружніх зв'язків між учнями, батьками та вчителями, а також розширення знань з розвитку кінематографу.

Важливим аспектом стало те, що організаторами заходу виступали учні 11 класу, які під керівництвом Хасьянової О.В. розробили сценарій заходу та прорахували все необхідне. Добирали інформацію та працювали з рекламою, таким чином розширюючи компетенції з медіа грамотності, комунікативні навички.

Було багато чаю, кави, печива, позитиву, спілкування та кіно. Діти та батьки подивились на школу з нової точки зору. Для тих хто відвідав наш захід, тепер це осередок єднання, миру та взаємопорозуміння.

А ще, під час обговорення фільмів, було визначено основні якості та вміння, що притаманні героям, проведено паралелі з сучасним «Поколінням Z». Визначено основні напрямки роботи з дітьми та підлітками, задля поширення культури миру.

Сподіваємось, що ми проклали перші кроки, задля створення потужної системи налагодження спілкування та просування культури миру у нашій громаді. Далі буде…

Оксана Хасьянова,

Амбасадорка Миру UN RPP, педагог-організатор
КЗ «Лисичанска загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12», 
м. Лисичанськ


Зображення

Захід проводивсяв межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки ГО “Донецький молодіжний дебатний центр”.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:15
418
Немає коментарів. Ваш буде першим!