Спілкуємось без конфліктів

Спілкуємось без конфліктів

Кому з нас не доводилося зіткнутися з конфліктною ситуацією, пережити її і якимось чином вирішити? Думаю, кожному, бо конфлікт — це зіткнення, а зіткнутися можуть думки, сили, інтереси, потяги, домагання… та хіба мало що ще. Список може бути продовжений як завгодно, так як прояви людських почуттів дуже багатогранні, і причини, що штовхають людину до конфлікту, теж різноманітні.

У Ярівській ЗОШ І – ІІІ ступенів для педагогів та працівників навчального закладу 30.09.2019 відбувся тренінг «Спілкуємось безконфліктів».

Кому з нас не доводилося зіткнутися з конфліктною ситуацією, пережити її і якимось чином вирішити? Думаю, кожному, бо конфлікт — це зіткнення, а зіткнутися можуть думки, сили, інтереси, потяги, домагання… та хіба мало що ще. Список може бути продовжений як завгодно, так як прояви людських почуттів дуже багатогранні, і причини, що штовхають людину до конфлікту, теж різноманітні. У будь-якому випадку конфлікти займають велике місце в нашому житті.

Image

Конфлікти неминучі в будь-якій сфері діяльності, але не слід забувати, що вони можуть бути й позитивними. Адже за допомогою конфлікту відбувається своєрідний моніторинг життєдіяльності колективу, створюються умови для вирішення «наболілих» питань, а відтак — відбувається розвиток організації. Так, може виникнути така ситуація, що тільки зашкоджує й руйнує все й уся, але саме тоді слід проявити свої навички лідера та допомогти своїй команді стати краще! Не бійтесь, а вміло та впевнено управляйте конфліктами.

Дякуємо Всім, хто причетний до Школи та мережі Амбасадорів Миру UN RPP — Ви  найкращі, бо надаєте чудову нагоду поміркувати над тим, як вчити і навчати, а ще, найголовніше, допомогти «відкривати» нові знання і просто жити.

Далі буде…

Вікторія Кришкевич, 

Амбасадорка Миру UN RPP, Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів, Лиманська ОТГ.

Image

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки ГО “Донецький молодіжний дебатний центр”.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.Читайте наші новини на телеграм каналі

09:25
388
No comments yet. Be the first to add a comment!