​Закликаємо наших однодумців об'єднатися! Сім'я Базюк та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

​Закликаємо наших однодумців об'єднатися! Сім'я Базюк та Фестиваль-конкурс «Світ без обмежень».

Сім'я Базюк, Ірина та Вадим, брали участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень», що проходив в травні цього року в Донецькій та Луганській областях, представили Львівську область. В цьому матеріалі трошки про них та про їх враження від Фестивалю, поради бути активним всім людям, особливо з інвалідністю.

Сім'я Базюк, Ірина та Вадим. На Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень» представили Львівську область. Шість років тому познайомилися в Криму і ось уже сім місяців як одружилися. Ірина та Вадим активісти і баряться за безбар'єрність і доступність для маломобільних груп населення не тільки у Львівській, а й в Київській області теж. Обидва завзяті рибалки, а Ірина ще займається рукоділлям.

«Ми щасливі тим, що взяли участь у Фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень-2019», що проходив з 12 по 16 травня у м. Краматорську та м. Сєвєродонецьку. Наші враження про конкурс дуже гарні, ми отримали масу позитивних емоцій, корисної для нас інформації. Зрозуміли, як важливо для кожного з нас, донести до суспільства і влади інформацію про проблему безбар'єрності та доступності»- кажуть Ірина та Вадим.

Зображення

Вони кажуть, що їм сподобалося все, від першого до останнього дня, але особливо — прес-конференції, на яких обговорювалися такі важливі питання для маломобільних груп населення як доступність, інклюзія та інше.

«Фестиваль «Світ без обмежень» вразив своїм масштабом, і чіткою роботою організаторів і учасників цього заходу, все було зроблено на вищому рівні. Завдяки фестивалю ми стали міцніше і витривалішими, ми одне ціле. Що дав фестиваль другим учасникам? Думаємо що вони стали теж міцнішими і стійкими до різних життєвих проблем!» — відмічає пара.

Зображення

Вони кажуть: «Дякуємо організаторам за такий крутий, у всіх сенсах, фестиваль. Ви знаєте свою роботу і працюєте чітко як годинник. Ви саме ті люди, за якими майбутнє країни. Учасникам хочемо побажати розуміння один одного, терпіння в досягненні своїх цілей. І найголовніше міцного здоров'я!»

«Ще хочеться сказати людям з інвалідністю, які не ведуть активний спосіб життя. Не залишайтеся вдома і не замикайтеся в собі. Прийміть життя якою вона є. Вона одна і іншої не буде» — радить іншим Вадим.

Зображення

Ірина та Вадим вважають, що соціальна згуртованість — дуже важлива для суспільства. Вони знають на власному досвіді, що потрібно людям гуртуватися і вирішували разом проблемні питання.

«А завдяки таким заходам як Фестиваль “Світ без обмежень”, наприклад, це відбувається набагато швидше і ефективніше» — відмічає Ірина.

Ця сімейна пара, приклад для інших, бо Вони борються з власниками бізнесу, міською владою, щоб вони встановлювали кнопки виклику, пандуси, з'їзди до приміщені і на тротуари. І закликають однодумців об'єднуватись для вирішення цих та інших проблем.

Вони також вважають, що:

«Глобальними цілями сталого розвитку — є побороти бідність та корупцію в світі, надати всім рівні права. Дати можливість всім дітям навчатись. Припинити забруднювати планету пластиком, виліковувати людей від тяжких хвороб, ВІЛ, рак, малярія. Щоб ліки лікували хвороби, а не знімали симптоми, щоб фармацевтична мафія припинила грабувати людство. А все це краще зробити разом. І для цього треба згуртуватися і бути єдиними» — наголошують Ірина та Вадим.

Посилання на інші матеріали Фестивалю:

http://ndo.lg.ua/news/197-festyval-konkurs-svit-bez-obmezhen.html

http://ndo.lg.ua/news/219-12-lypnya-luhanski-ta-donetski-aktyvisty-prezentuvaly-vystavu-svitlyn-svit-bez-obmezhen-v-ukrinf.html

https://www.facebook.com/events/426886771433173/

Зображення

Текст та фото матеріалу підготовив Сашко Сімоненко, журналіст ГО «Луганський прес-клуб» за рекомендацією Ганни Боровой, радника з питань примирення та соціальної єдності Програми ООНі з відновлення та розбудови миру (UNRPP), за підтримки ЛОБО «Фонд громад Луганщини «Хорс».


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:45
948
Немає коментарів. Ваш буде першим!