Амбасадори миру продовжують підвищувати власні компетенції

Амбасадори миру продовжують підвищувати власні компетенції

Вони готуються для подальшої роботи у складі мережі. Та третій день триває Школа Амбасадорів миру UNRPP -2019/1 для представників сфери освіти та просвітницької діяльності Луганської та Донецької областей.  Були й презентації домашнього завдання, і допрацьовування своїх міні-ініціатив з залучення волонтерів при підготовці освітніх заходів в школах за трьома темами: здоровий спосіб життя, культурологічна діяльність, екологічна діяльність, соціальна згуртованість. Та інші цікаві речі.

Після роботи над власними ініціативами-проектами та презентаціями, учасники та тренери зазначили, що ідеї розроблені учасниками заслуговують на увагу та є дуже цікавими. Тож, можна шукати матеріальні ресурси для реалізації цих ідей. 

Image

В процесі обговорення виявили, що для них дуже складно буде підготувати проектні заявки через відсутність знань з проектного менеджменту: ніхто з групи не має досвіду розробки на написання проектів, не розуміють логіко-структурний підхід в написанні заявок. 

Image

Саме тому, було вирішено тему проектного менеджменту також додати до наступного модулю Школи Амбасародів миру.

Image

На другу сесію долучився Сергій Гаков з “Освітньої техно-лабораторії”. 

Image

Разом з учасниками обговорювали інноваційні технології та їх запровадження в сучасному житті, роль бізнес-компаній та закладів освіти в цій сфері». Сергій презентував результати освітніх напрацювань, які вже тестуються в школах та запропонував вчителям разом з дітьми подумати про ідеї інновацій для їх шкіл.

Image

Друга половина дня була присвячена поняттям для розуміння цінностей демократії та правам дитини/дюдини. 

Image

З групою працювала Ольга Донець, голова ГО “Донецький молодіжний дебатний центр”. 

Image

Учасники самостійно давали визначення таким цінностям для розвитку демократії як: права людини, людська гідність, демократія, демократична участь, рівність, повага до різноманіття, верховенство права, повага. 

Image

Виявилось, що дуже важно дати визначення поняттям, про які начебто всі знають, та навіть декілька раз на день проговорює. Під час сесії з прав дитини/людини було акцентовано на зв’язку потреб та прав дитини, а також законодавства, що забезпечує права дитини. Велика увага буда приділена розумінню вертикального виміру прав людини, та відмінностей прав людини від прав громадянина.

Image

Як пройшли попередні дні школи у своіх невеличких відео звітах відео вразала одна із учасниць Школи Амбасадорів — Олена Левицька (вчителька української мови та літератури Новогродівської ЗЗСО №10 ім. Т. Шевченка), які можна проглянути ось тут за посиланнями:

  • про перший день:

https://www.facebook.com/100001582754820/videos/24...

  • про другий день:

https://www.facebook.com/100001582754820/videos/24...

  • про третій день:

https://www.youtube.com/watch?v=2YBp4zcBFYc&fbclid=IwAR2GmeXf2IdSFDXMKGOzbnu9LCRAJjBW7xD4bhBEJuCAtzyAZsELvvrJp-g&app=desktop

  • про четвертий день:

https://www.facebook.com/100001582754820/videos/24...

  • про п'ятий день:

https://www.facebook.com/100001582754820/videos/24...

Олена Левицька, пройшла навчання в Медіа Школі UNRPP (http://ndo.lg.ua/news/196-media-shkola-dlya-zhurnalistiv-luhanskoyi-ta-donetskoyi-oblasti.html) в цьому році та тепер більш професійно допомогає Амбасадорам висвітлювати їх діяльність.

Image

Школа Амбасадорів миру проводиться в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та організаційної підтримки ГО «Донецький молодіжний дебатний центр».

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:00
1440
No comments yet. Be the first to add a comment!