Громадська активність в місті Золоте та жіночий хор вражає Світ

Громадська активність в місті Золоте та жіночий хор вражає Світ

Про бабусь з міста  Золоте та їх громадську активність щодо соціальної єдності скоро дізнається весь Світ. 

Активісти ГО «Східна Надія» починали з розробки міні ініціативи «Музика єднає!» для підтримки місцевих творців та жіночого хору. 

Ініціатива була підтримана за напрямком «соціальна згуртуваність» відповідного Проекту Програми розвитку ООН - http://ndo.lg.ua/places/246-mini-initsatyva-muzyka...

Про що окремо писали в публікації "Історії успіху" на сайті https://undpukraine.exposure.co/post-323550

А тепер вже про них мовить Бі-Бі-Сі (BBC)
«Але, у кожної історії є автор, іноді й не один, є свій унікальний початок. Як правило, старт ініціативам дають активні, небайдужі до чужих проблем люди. І може у бабусь б не було і зараз красивих костюмів і нових інструментів, і вони б навіть, напевно, ще не скоро змогли б виїхали за межі цього містечка, якби не Ніна (голова ГО „Східна Надія“) і її актив. Всі повинні цінувати таких людей, які дають шанс іншим, використовують кожну можливість зробити щось добре навколо. Але тут ще важливо „правільний піар“, що зробили спеціалісти з комунікацій ПРООН та тепер цією історію цікавиться багато хто. Так, наприклад, зараз є зацікавлені  з іншої держави нашими бабушками і якщо правильно організувати процес комунікацій, то може зав'язатись цікаве партнерство» - прокоментувала радник з питань соціальної єдності ПРООН.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:57
573
Немає коментарів. Ваш буде першим!