Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади села Бутове

Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади села Бутове

Міні-ініціативи “Здоровий спосіб життя — запорука майбутнього громади” (шляхом оновлення спортивної інфраструктури на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ за допомоги ПРООН.

Спорт невід'ємна складова людського життя. Актуальною проблемою сучасних сіл є відсутність належних умов для організації спортом та пасивність молоді та старшого покоління у вирішенні цього питання. Усім відомо, що заняття спортом та здоровий спосіб життя зближує та згуртовує людей. Так як мешканці наших сіл Бутове та Піщане мають зацікавленість в цьому, було прийнято рішення щодо написання міні-ініціативи “Здоровий спосіб життя — запорука майбутнього громади”.

Image

З метою створення умов для занять спортом, активним відпочинком та активізацію населення громади її примирення, та соціальної єдності, шляхом придбання спортивного знаряддя та тренажерів, завдяки фінансуванню в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції. 

Image

В червні місяці в рамках реалізації проекту закуплено та установлено спортивне знаряддя та тренажери, на базі спортивної зали Бутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ Луганської області. В наслідок обладнання тренажерами спортивної зали, жителі сіл Бутове та Піщане отримали змогу кожного вечора, за складеним графіком, займатись спортом. Населення всіх вікових категорій тепер мають змогу систематично відвідувати вже діючі секції (футбол, волейбол) та нові (настільний теніс, фізичне вдосконалення, жіноча група здоров'я для занять аеробікою та гімнастикою), які створені завдяки цій міні-ініціативі.

Image

Зараз всі тренажери та спортивне обладнання установлене та готове до використання, ведеться набір в групи для занять. Також спортивне знаряддя та тренажери систематично будуть використовуватися на уроках фізичної культури, які відвідують учні школи.

Даний проект сприяв організації систематичних занять спортом, заохоченню людей до здорового способу життя різної вікової категорії та гендерній рівності різних верств населення. А сільська школа перетворилася з закладу освіти на соціокультурний осередок громади.

Активісти громади і в подальшому планують реалізовувати подібні проекти та залучати до цієї діяльності як можна більше мешканців громади різних вікових категорій

Ініціатива реалізується в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції. Погляди, що будуть висловлені в публікаціях та відеосюжетах за підсумками Школи, належатимуть авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції, Європейського Союзу».

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:25
588
No comments yet. Be the first to add a comment!