Серія заходів "Світ без обмежень 2021"

Хронологія подій.

 • 13 серпня. Пресконференція, по яку ми писали тут. Її можна також подивитися в повному запису тут:

Пресконференція партнерів у мм. Краматорськ та Сєвєродонецьк

 • 14 серпня. Приїздять учасники та записуть відео привітання, готуються до змагань. Відео привітань кожного хлопця тут. Відео привітань кожної дівчини тут. Відео привітань кожної пари тут. 


 • 15 серпня. Конкурсний день розпочинається з ранчо. Детальніше про подію ми писали тут.

 • 16 серпня. Відбувся кулінарний батл. Про подію ми писали тут. 

 • 17 серпня. Відбувалися спортивні змагання. Про подію ми писали тут.

 • 17 серпня відбувся також майстер-клас з актерської майстерності в Центрі реабілітації «Донбас», в Краматорську, провів директор та художнього керівника Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Сергй Дорофєєв, про що ми писали тут.
 • 18 серпня відбулися урочисті змагання та нагородження по конкурсам дівчат та хлопців, "Краса без обмежень" та "Мужність без обмежень". Відео церемонії:
 • 19 серпня триває міжрегіональний круглий стіл "Міжрегіональний круглий стіл «Життя без обмежень» із питань розбудови інклюзивного суспільства з партнерами з Донецької та Луганської областей та за участю активістів з інших областей". Подія транслювалася тут. Про захид також писала преса. І можна продивитися круглий стіл в запису:

Паралельно в цей же час проходив круглий стіл, що організували місцеві партнери заходів "Світ без обмежень" в місті Краматорськ та розмістили відео  події  тут. 

 • 20 серпня. Відбувся фінал змагань сімейних пар та урочисті підведення підсумків "Світ без обмежень" в м. Сєвєродонецьк. Запис трансляції всіє урочистої події тут.

Реєструватися на події та слідкувати та прямими онлайн трансляціями кожного дня можна було на лендінгу заходу тут.

Слідкувати за кожним днем подій та онлайн голосуваннями можна було на сторінці події в Фейсбуці тут та тут

За підсумками голосування суддів конкурсних днів фестивалю та онлайн-голосування глядачів урочистої церемонії фіналу 20 серпня 2021 року. Визначили переможців номінацій серед сімейних пар-учасників "Світ без обмежень" та відзначили їх привітаннями та подарунками благодійнийків фестивалю, про що писали тут. 

Нагадуємо, що

заходи проводилася в межах спільної роботи органів місцевої влади та громадськості відповідно до регіональних планів дій за напрямами соціальної роботи, реалізації молодіжної та культурної політик, залучення людей з інвалідністю до співпраці та спільної реалізації на обласному та місцевих рівнях Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

За підсумками, національні ЗМІ розмістили відео фінального дня:

Нагадаємо, що концепція заходів полягала в наступному.

Мета: розбудова миру через просування ідей інклюзивного татолерантного суспільства у запобіганні конфліктів, виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в середовищі громад Луганської та Донецької областей. Популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю та учасників мотиваційних фестивалів та конкурсів за прикладом «Світ без обмежень» та інших заходів, організованих у межах тематичного напрямуроботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо зміцнення соціальної єдності.

 • напрацювати конкретні стратегії та визначити заходи для подолання стереотипів у суспільстві щодо людей з інвалідністю;
 • визначити, як ефективно доносити широкому загалу, що людина з інвалідністю є повноцінним членом суспільства;
 • проаналізувати досвід та визначити дієві шляхи адаптації до умов пандемії COVID-19 для людей з інвалідністю;
 • визначити кращі практики та обговорити потреби, проблеми і можливість реалізації громадських ініціатив за допомогою міжнародної спільноти щодо подальших дій за напрямом інклюзії та захисту прав людей з інвалідністю, створення рівних умов доступу для всіх людей в суспільстві, не залишаючи нікого осторонь, та формування толерантного ставлення громадянського суспільства до проблем, які виникають у людей з інвалідністю, та напрацювання конкретних кроків щодо їх вирішення;
 • напрацювати рішення щодо організації подальшої спільної роботи різних партнерств (влади, громадськості, бізнесу) щодо покращення інклюзії у суспільстві та опрацювати інноваційні підходи, що можуть бути впроваджені в цій сфері;
 • запровадити відзнаку «Кращий соціальний об’єкт» від засновників фестивалю-конкурсу «Світ без обмежень» та поширити в ЗМІ інформацію про такий новий спосіб мотиваційної кампанії щодо покращення доступності соціально важливих об’єктів у громадах та визначити соціальну значимість заходів такого формату для суспільства загалом;
 • розповісти історії успіху учасників та учасниць фестивалів-конкурсів.

Цільові групи заходу: представники громад Донецької та Луганської областей із числа громадських організацій, що займаються питаннями інклюзії, закладів соціальної сфери, активної молоді та волонтерів, які працюють в сфері соціальної політики, активістів культурних та освітніх закладів, представників мережі амбасадорів миру, інклюзивних громадських радників, ГІСМАОВК та представників ЗМІ, яких цікавить сфера соціальної політики та роботи з людьми з інвалідністю, створення інклюзивного середовища в громадах, а також активних людей з інвалідністю з інших областей.

 • Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації
 • Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної обласної державної адміністрації
 • Державного центру реабілітації «Донбас»
 • ГС «Асоціація організацій людей з інвалідністю»
 • Мережі інклюзивних громадських радників Донеччини та Луганщини.

Серія заходів «Світ без обмежень» організована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

11:40
494
Немає коментарів. Ваш буде першим!