Конкурс для посилення спроможності ОМС у наданні домедичної допомоги у сфері охорони здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Конкурс для посилення спроможності  ОМС у наданні домедичної допомоги у сфері охорони здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організацію для реалізації грантового проєкту, спрямованого на надання підтримки органам місцевого самоврядування для посилення їх спроможності у наданні домедичної допомоги у сфері охорони здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Цей конкурс спрямований на залучення заявок від організацій громадянського суспільства, для реалізації активностей в громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Полтавській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Одеській, Львівській, Закарпатській областях.

7 червня 2023 о 15:00 року Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведe інформаційну сесію, присвячену цьому гранту, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію про цей конкурс. Щоб взяти участь, зареєструйтеся до 17:00 6 червня 2023 року за посиланням:

https://tinyurl.com/2mx4t3e8

Заявки на участь у грантах потрібно подати на адресу електронної пошти: hoverlagrants@dai.com не пізніше 17:00 23 червня 2023 року.

Детальніше про грант читайте за посиланням

https://decentralization.gov.ua/news/16629

7