Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Відкритий тендер на закупівлю послуги координатора-аналітика проєкту

Відкритий тендер на закупівлю послуги координатора-аналітика проєкту

Громадська організація «Фундація «Простір» в рамках грантового проєкту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад, що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги координатора-аналітика проєкту.

Дата оголошення про тендер: 10 листопада 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 29 листопада 2021 р. до 12:00

Предметом закупівлі є послуги координатора-аналітика, який фактично в проєкті надаватиме послугу з аналізу повідомлень, що надходять як від зовнішніх та від внутрішніх користувачів Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів» (скорочено – ГІСМАОВК www.dialog-ua.org), перехресні перевірки даних, мепінгування повідомлень (конфліктів/проблем) та складання щомісячних аналітичних звітів та звітів за різні періоди роботи ГІСМАОВК з підготовкою інформації у відповідні розділи веб-сайту та персоналу проєкту.

Послуги координатора-аналітика будуть передбачати координацію та роботу з даними веб-платформи ГІСМАОВК, а саме:

 • аналіз даних моніторів системи (внутрішніх користувачів системи) та зовнішніх користувачів ГІСМАОВК та координація роботи з ними з послідуючим введенням даних в діючу веб-платформу ГІСМАОВК по трьом областям (Луганська, Донецька та Запорізька) та в розрізі кожної окремою області;
 • підготовка нових та коригування існуючих (відправка на доопрацювання моніторам) онлайн-форм даних веб-ресурсу, перехресна перевірка даних у відкритих джерелах та відповідно до методології ГІСМАОВК з послідуючим їх мепінгуванням на веб-карті ГІСМАОВК;
 • підготовка звітних та презентаційних матеріалів по даним веб платформи. Підготовка періодичних звітів та їх оприлюднення в розділі «Аналітика» ГІСМАОВК (зі збереження помісячного шагу динаміки, вже розміщених в розділі звітних даних);
 • аналіз та додавання в систему не менш 50 конфліктів/проблем з визначенням категорії конфліктів;
 • підготовка місячних аналітичних звітів та подання їх персоналу проекту. Звіти повинні включати: інформацію про кількість конфліктів, поданих користувачами ГІСМАОВК, типи конфліктів, кількість конфліктів, модерованих і доданих в систему в Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.

Строк надання послуг: протягом 3-х місяців від дати підписання Договору надання послуг.

У вартість послуги повинна бути включено все, зазначене вище в основних технічних вимогах до роботи монітору.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб'єкти, що мають досвід роботи у відповідній сфері протягом щонайменше двох років, що має бути підтверджено відповідними сертифікатами та рекомендаційними листами та бути викладено в листах довільної форми з описом попереднього досвіду аналітичної роботи з конфліктами. Досвід також повинен бути відображений в портфоліо/резюме учасника тендеру

Очікується, що Аналітик буде готувати аналітику конфліктів по Луганській, Донецькій та Запорізькій областям та опрацює не менш 50 повідомлень в системі за 4 місяці роботи, підготує не менш 4 аналітичних, 4 презентаційних звітів та 1 підсумковий звіт з динамікою змін по рокам за весь період роботи ГІСМАОВК та в розрізі областей та типів мепінгованих конфліктів. Очікується, що вказані послуги будуть надаватись протягом 4-х місяців в період з 1.12.2021 по 01.04.2021 (що буде враховано при заключенні договорів з переможцями тендеру).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Лист зацікавленості, в якому викладено попередній досвід аналітичної роботи з конфліктами (форма довільна), а також запропонований формат співпраці (угода про надання послуг з ФОП або угода ЦПХ з фізичною особою).
 2. Портфоліо/резюме заявника, в якому викладено попередній досвід практичної роботи з моніторингу конфліктів протягом щонайменше 2х років. Досвід аналітичної роботи в системі ГІСМАОВК буде пріоритетом.
 3. Щонайменше 3 сертифікати, що підтверджують наявність компетенцій в роботі з конфліктами.
 4. Щонайменше 2 (два) рекомендаційні листи від попередніх Партнерів / Клієнтів у сферах співпраці, що дотичні до цього технічного завдання.
 5. Підписаний розрахунок ціни послуг за 1 місяць та за весь період.
 6. Копію документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус у разі роботи з ФОП / копію паспорту та ІНН у разі роботи з фізичною особою.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою prostir.foundation@gmail.com до 22 листопада 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 29 листопада 2021 року до 12:00 із зазначенням на конверті назви постачальника, «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад», назва ГО куди надається – ГО «Фундація «Простір», за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59-А, офіс 509-А. Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.orgз темою листа «Угода № RPP_2021_08_087_CR – відкритий тендер_Координатор-аналітик».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 29 листопада 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації, та проведення оцінки відповідно до викладених нижче критеріїв. Перевага буде надана постачальнику, який отримає найбільшу кількість балів.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30 листопада 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Оцінка та порівняння пропозицій

Для оцінки пропозицій використовуватиметься складна оцінка, що окрім ціни буде брати до уваги наявність та тривалість підтвердженого попереднього досвіду виконання подібних робіт, якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати пропозиція складає 200 балів. У разі, якщо пропозиція не набере мінімальну кількість балів за параметрами технічної оцінки без оцінки фінансової пропозиції (мінімально 50 балів), в такому випадку її фінансова пропозиція оцінюватися не буде (фінансовій пропозиції буде присвоєно 0 балів).

Складова оцінкиВагаМаксимальна кількість балів, які можна отримати
Тривалість підтвердженого досвіду виконання подібних робіт 2 роки: 10 балів3-4 роки: 20 балівБільше 5 років: 40 балів20%40
Кількість аналітичних продуктів (звітів) щодо конфліктів:2 продукти: 10 балів3-4 продукти: 20 балів

Більше 5 продуктів: 40 балів

20%40
Деталізація опису розрахунку послуг з аналізу конфліктівРозрахунок є детальним і відповідає наданому технічному завданню (40 балів)Розрахунок є недеталізованим і частково відповідає технічному завданню (20 балів)

Розрахунок не відповідає технічному завданню (0 балів)

20%40
Цінова пропозиціяУсі фінансові пропозиції отримають кількість балів, обернено пропорційну їх ціні. Тобто, найдешевша пропозиція отримає максимальну кількість балів, а інші пропозиції отримають кількість балів по відношенню до їх вартості до найдешевшої пропозиції.40%80
Total100%200

Керівник ГО «Фундація «Простір»

Кудрявцев С. О.

Виконавець:

+38 050 848 77 92, Яна Чанкотадзе

Цю Інструкцію з технічним завданням учаснику тендеру можна скачати у додатку нижче.

Телефон:
+380508487792
Дата та час події:
12:00
Файл:
2-1-typova-tenderna-dokumentatsiya-tenderu-analityk-fp.docx 25 Кбзавантажений 3 рази
60