Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

РЕЙТИНГ ЕКОНОМІЧНОЇ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ОБЛАСТЕЙ: ДИНАМІКА ЗА 6 РОКІВ. Презентація дослідження областей України.

РЕЙТИНГ ЕКОНОМІЧНОЇ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ОБЛАСТЕЙ: ДИНАМІКА ЗА 6 РОКІВ

Презентація результатів розрахунку Індексу євроінтеграційного економічного поступу та Порталу економічної євроінтеграції областей

Де: ZOOM

Коли: 26 травня 2021 року (середа)

Початок заходу: 12:00 година

Реєстрація: https://forms.gle/R5Ehve9kXUno2xDd8

Запрошуємо на конференцію «Рейтинг економічної євроінтеграції українських областей: динаміка за 6 років», під час якої будуть презентовані результати комплексного дослідження інтеграції областей до європейського економічного простору за 2014-2019 роки. Головним інструментом дослідження є Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіону.

Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіону – інструмент, адаптований до наявного інформаційного забезпечення, а також останніх змін, що відбулися на регіональному рівні інституційної підтримки євроінтеграційних економічних зрушень. До складу Індексу увійшли 15 індикаторів глибини торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС та 6 індикаторів рівня інституційної підтримки, яку обласні державні адміністрації забезпечували для зближення економік областей з ЄС. Регіональними експертами було зібрано понад 70 історій успіху, що демонструють реальний вплив проєвропейських реформ на нарощування експортного та інвестиційного потенціалу регіону.

Під час заходу буде також презентовано Портал економічної євроінтеграції областей – перший інформаційний ресурс, що демонструє динаміку торговельно-економічних відносин українських регіонів з ЄС та інституційної підтримки даного процесу регіональними органами влади.

В рамках заходу відбудеться фахове обговорення питань виконання економічної частини Угоди про асоціацію України з ЄС та її впливу на регіони.

Зареєстровані учасники напередодні заходу отримають фінальну програму та гіперпосилання для підключення до Zoom-конференції.

Довідково:

Захід проводиться Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (pfirs.org/) та Асоціацією регіональних аналітичних центрів (pfirs.org/arttnet.html) в рамках проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у здійсненні проєвропейських економічних реформ у регіонах України» за фінансової підтримки програми «MATRA», що виконується в Україні Посольством Королівства Нідерландів.

Телефон:
Контактна особа: Максим Корявець, керівник Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, maksym.koriavets@gmail.com , +380 063 57 94 655. (Програм заходу нижче, в доаному файлі)
Файл:
agenda-conference-ieep-26-05-2021.docx 138 Кбзавантажений 9 разів
33