Громадськість запрошують до обговорення реформи державного управління в межах оновлення Стратегії реформи до 2025 року.

Запрошують представників широкого кола громадських організацій долучитися до онлайн обговорення реформи державного управління в межах оновлення Стратегії реформи до 2025 року.

Реалізація багатьох змін, які потрібні для вирішення проблем громадян та розвитку України, залежить від спроможності державного апарату приймати ефективні рішення, залучати на держслужбу найкращих професіоналів і надавати якісні послуги. Реформа держуправління – це основа для успішного впровадження всіх інших реформ, важлива передумова євроінтеграційного курсу України.
Наприкінці минулого року Секретаріат Кабміну за підтримки Офісу реформ КМУ та проєкту ЄС EU4PAR провів серію експертних консультацій з ключовими стейкхолдерами для розробки стратегічної рамки реформування державного управління на період до 2025 року. У цьому році розпочались більш широкі обговорення напрямів та цілей реформи з представниками бізнес асоціацій та громадських організацій.
Долучайтеся! Країна без Вас не зміниться!
Мета заходу:
Обговорити роль громадянського суспільства у реформуванні держуправління.
Обговорити шляхи вдосконалення державного управління для кращого задоволення потреб громадян — існуюче сприйняття, очікування, проблеми та варіанти рішень.
Програма передбачає:
— Інформаційну сесію.
— Роботу в групах за напрямами — ефективне врядування, зручні державні послуги і процедури, професійна держслужба.
— Обговорення результатів напрацювань за результатами групової роботи.
Результати обговорення будуть передані Секретаріату КМУ для аналізу та розгляду під час доопрацювання Стратегії реформування держуправління до 2025 року.
Інформаційні матеріали про реформу та оновлення Стратегії до 2025 року доступні на веб-сайті реформи державного управління за посиланням: https://bit.ly/3blrESI
Консультаційний документ доступний за посиланням: https://bit.ly/37stVdT
Як взяти участь?
До участі запрошуються представники громадянського суспільства з обов’язковою попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/1Qx1pJVo6nKbswuU9
Враховуючи методологію проведення онлайн-консультацій, кількість учасників обмежена. За добу до події Вам буде надіслано лист із підтвердженням участі.
Організатори:
Захід проводиться за сприяння та за методологією Національного Демократичного Інституту, завдяки підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства, спільно з EU4PAR, Офісом реформ КМУ в рамках проєкту “Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні”, який фінансується Європейським Союзом, а також спільно з Інститутом «Республіка».
Телефон:
Джерело: https://www.facebook.com/events/1102838340164531/?acontext=%7B%22source%22%3A%2229%22%2C%22ref_notif_type%22%3A%22event_calendar_create%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&notif_id=1613656052694852&notif_t=event_calendar_create&ref=notif
Дата та час події:
11:00
22