Запрошення до участі в онлайн-тренінгу “Налагодження діалогів та трансформація конфліктів”

Будемо говорити з освітянами про трансформацію конфліктів, протидію дискримінації, культуру прав людини, а також думати про те, як інтегрувати це в навчальний процес.

До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл та викладачі вищих навчальних закладів, що мають бажання передавати отримані знання школярам та студентам, готові провести для них відповідні тренінги. Основними критеріями відбору буде бажання інтегрувати отримані знання до навчального процесу, популяризувати тему прав людини та трансформації конфліктів серед підлітків та молодих людей, готовність провести подібний онлайн/офлайн тренінг в своїх школах та присутність протягом всього тренінгу. Перевага буде надаватися вчителям з Донецької, Луганської областей.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/F2mcrZHhmryiXVj97 до 25 лютого 2021 року. Запрошення до участі та посилання на Zoom зустрічі будуть надіслані електронною поштою 26 лютого 2021 року.

Тренінг проходитиме додатку Zoom 02-05 березня, щодня з 14:30-17:00. Всі учасники мають підключатись з окремого комп’ютера, мати камеру та мікрофон.

Лінк з посиланням на зустріч, отримають учасники, яких буде запрошено до зустрічі.

Тренінг є частиною проекту, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Телефон:
За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за адресою debate@cent.dn.ua
25