Як технології розвивають та змінюють фандрайзинг

Джерело:

Широке застосування смартфонів, швидке зростання аудиторій мессенджерів та нові платіжні технології створюють багато можливостей для генерування доходу, але які з них мають найбільший потенціал? Бйорн Лампе, член правління betterplace.org, розповідає про технологічні новинки, на які фандрайзери повинні звернути увагу у 2018 році.

Ми вже повністю увійшли у 2018 рік і знову побачимо багато змін у фандрайзингу. Зміни в правилах, законах та, звичайно, у технологіях. 

Як фандрайзерам, нам необхідно відслідковувати ці зміни, але приймати рішення щодо інвестування в нові технології доволі складно. Важлива річ, про яку необхідно пам’ятати - нам немає необхідності випереджати події. Підходи стануть іншими, якщо ви працюєте з цільовою групою, яка орієнтована на технології, або маєте чіткий бізнес-кейс, щоб стати першими, але для більшості з нас немає необхідності бути рушіями цих процесів. Буде достатньо дивитися та чекати, роблячи крок тільки тоді, коли ви визначили, що ця технологія є релевантною для вашої аудиторії або масового ринку. А коли ви починаєте впроваджувати ці нові технології, необхідно провести декілька тестових випробувань (альфа чи бета тестування), для того, щоб розуміти, чи приймають цю технологію ваші донори. 

Детальніше тут: 

http://ednannia.ua/149-cikava-informaciya/11954-ya...

91
Немає коментарів. Ваш буде першим!