​3 липня у смт. Біловодськ відбувся другий тренінг проекту "Академія діалогу та порозуміння".

Спека та канікули не завадили школярам та студентам з користю провести свій вільний час. Учасники були вмотивовані, прагнули здобути нові знання та охоче ділилися власним досвідом. Учасники представляли різні освітні заклади, що дало можливість організовувати роботу, саме так, як було заплановано, зосередившись на двох форматах роботи в малих групах: одні завдання передбачали роботу в команді освітнього закладу, а інші – в змішаних групах.

Протягом тренінгу учасники проаналізували зміст понять «ідентичність», «цінності», «толерантність», «недискримінація» та визначили взаємозв’язок між ідентичністю та цінностями індивіда та групи, дізналися про причини, форми та наслідки дискримінації. Учасники тренінгу зазначали, що нарешті навчилися ідентифікувати випадки дискримінації в повсякденному житті й можуть донести навчити цьому інших.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:29
Северодонецк, Центральный, 59а
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ