​3 липня у смт. Біловодськ відбувся другий тренінг проекту "Академія діалогу та порозуміння".

Спека та канікули не завадили школярам та студентам з користю провести свій вільний час. Учасники були вмотивовані, прагнули здобути нові знання та охоче ділилися власним досвідом. Учасники представляли різні освітні заклади, що дало можливість організовувати роботу, саме так, як було заплановано, зосередившись на двох форматах роботи в малих групах: одні завдання передбачали роботу в команді освітнього закладу, а інші – в змішаних групах.

Протягом тренінгу учасники проаналізували зміст понять «ідентичність», «цінності», «толерантність», «недискримінація» та визначили взаємозв’язок між ідентичністю та цінностями індивіда та групи, дізналися про причини, форми та наслідки дискримінації. Учасники тренінгу зазначали, що нарешті навчилися ідентифікувати випадки дискримінації в повсякденному житті й можуть донести навчити цьому інших.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:29
Северодонецк, Центральный, 59а
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!