Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Вирішуємо проблеми разом

НРГО «Промінь» розпочала реалізацію проєкту «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні».

Мета проєкту: Мінімізація впливу алергомістких рослин на здоров’я мешканців Новоайдарської громади та попередження конфліктів у громаді на грунті зволікань у покосі таких рослин шляхом адвокатування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні.

Маємо надію, що прямими вигодонабувачами стануть більше тисячі осіб місцевого населення, яке страждає від алергомістких рослин.

На даному етапі проєкту розробляється Програма благоустрою території Новоайдарської громади (для написання якої задіяно 8 осіб), придбане обладнання (роторна косарка, бензинові тримери, щепоріз, ранцеві лісові вогнегасники), проводиться робота по покосу трави (для виконання цієї роботи тимчасово працевлаштовано 9 осіб)

#UNRPP

Публікація підготована у межах проєкту «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні», що реалізовується НРГО «ПРОМІНЬ» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

14:23
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
​ГС «ЛАООІ» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України розпочали новий проєкт
У Вугледарській громаді була проведена інформаційна сесія за участі громадськості та поліції
Інклюзивні громадські радники (ІГР) періодично зустрічаються щоб опрацювати поточні питання.
Реалізується проект з навчання інклюзивних громадських радників
Молодiжний центр Торецьк
НРГО «Промінь» розпочала реалізацію проєкту «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні».
Друге засідання літературної студії "Калина" відбудеться 09 вересня о 13:00 годині у Молодіжному центрі ДонДКТУ за адресою: м. Торецьк, вул. Євгена Седнів 3а. Любите літературу? Багато читаєте?
Для мешканок та мешканців Вугледарської громади у Центрі громадських ініціатив SOVA пройшов фінансовий воркшоп
20 серпня для журналістської спільноти та громадськості Луганської області відбувся воркшоп "Толерантність та гендерна рівність в журналістських матеріалах”.
- як спосіб формування навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю.
Представники ГО «Світ для всіх» мали можливість долучитися до події всеукраїнського масштабу - фіналу «Світ без обмежень»