Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Підсумки Проєкт "Групові інтенсивні заняття для дітей з аутизмом/Intensive group activities for children with autism»

Підсумуємо!!! Метою проєкту було відтворення приблизної моделі літнього табору для отримання дітям з аутизмом корисних занять та активного відпочинку, які відсутні в нашій громаді. Основним завданням проєкту полягало зацікавити владу своїм позитивним прикладом і стимулювати її впроваджувати такий відпочинок і дозвілля на постійній і безкоштовній основі кожного літа для всіх дітей з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги.

Цілі проєкту здійснились! Для гармонійної інтеграції в суспільство дітей з аутизмом, були організовані спільні заняття, розширився кругозор дітей, відбулась адаптація до нових умов життя, режиму. Діти навчилися новим навичкам в побуті, покращився їх психоемоційний і фізичний стан. Важливо, що урізноманітнилось дозвілля дітей яскравими та цікавими зустрічами, вечірніми дискотеками, переглядом цікавих фільмів і мультфільмів! Ми подарували дітям щастя дитинства у таборі!
Табір «Яскраве літо для кожного» відбувся!!! Мрії здійснюються!
Дякуємо нашім донорам, що зацікавились нашою ідеєю і надали можливості для її реалізації!
Дякуємо всім, хто повірив в нас, хто відгукнувся, хто сам запропонував допомогу!!! Ми й гадки не мали, що навколо так багато людей, які готові прийти на допомогу та подарувати дітям та батькам щасливі моменти життя! Сподіваємось на наші нові спільні заходи і зустрічі!
Дякуємо активній команді ДАРа! Без Вашого завзяття і віри в мету, Ваших фахових здібностей, набутих за роки реабілітації своїх дітей, злагодженої командної робот та підтримки один одного, ми б не досягли таких неймовірних результатів!
Сподіваємось на зацікавленість влади вирішувати нагальні соціальні потреби громади в питанні організації літнього дозвілля та відпочинку для кожного! Зі свого боку гарантуємо і надалі шукати шляхи реалізації цієї ідеї.
Більше інформації на нашій сторінці в ФБ https://www.facebook.com/DARseverodonetsk
14:49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень