Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень
ГО "Зелені долоні" 23 та 29 вересня проведені конкурси малюнків та плакатів на тему «Збережемо природу!»
Представники Новоайдарської громади вже вдруге зібрались для навчання. І як ви думаєте для чого? Зрозуміло що для навчання.
Продовжується навчання інклюзивних громадських радників
В найближчу суботу ГО « Світ для всіх» організувала маленьке свято для родин, що виховують дітей з ментальними порушеннями розвитку.
Що побачила медіа група MoDELab з селища Дружба, яка побувала в гостях в амбасадорських закладах міста Костянтинівка, що на Донеччині.
Про те, які нові амабсадорські герої народилися дл Дня миру 21 вересня 2021 року, зазначили у відео до Дня Миру.
Кожного року Амбасадори Миру організовують святкування Міжнародного Дня Миру 21 вересня.
​ГС «ЛАООІ» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України розпочали новий проєкт
У Вугледарській громаді була проведена інформаційна сесія за участі громадськості та поліції