Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Зробимо озеленення в селищі!

Привити шанобливе ставлення до природи у молодого покоління місія благородна та важлива. 

А хіба можна донести її доступніше, ніж коли дитина сама візьме до рук саджанець і побачить, яка клопітка робота – дати йому нове життя?

Одним із пріоритетів та напрямків діяльності суспільства є екологічне виховання школярів, яке має відбуватися, в першу чергу, через освітнє середовище школи.

У чому актуальність екологічного виховання? Сучасна екологічна ситуація у світі та Україні зокрема загострюється з кожним днем. Забруднення атмосфери шкідливими викидами, тисячі тон сміття, знищення цілих екосистем через вирубування лісів, розорювання, будівництво, шкідлива радіація та випромінювання — далеко не повний перелік тих техногенних факторів, які негативно впливають на екологію.
Не всі мабуть знають, що з 15 вересня по 15 жовтня проводиться місячник з охорони природи. Під гаслом «Я віддаю свій голос за природу» 5 жовтня 2021 року ГО «Зелені долоні» залучивши здобувачів освіти Новоайдарської обласної санаторної школи та студентів Новоайдарського професійного аграрного ліцею провели висадку декоративних саджанців дерев та кущів.

У центрі улюбленого селища випускниками школи спільно з представниками Новоайдарської селищної ради були висаджені 4 види барбарисів (а це 111 кущів), туї та сакури.

Проблема екології дуже хвилює сучасний світ і ми багато робимо, щоб дітям “привити” відповідну поведінку. Ця акція – це одна із частин формування екологічної свідомості учнівської молоді. Так ми висловлюємо любов до планети Земля, тому що ми всі єдиний живий організм.
Ця акція пройшла в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції при співпраці з Новоайдарською селищною радою.
17:24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень