Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Партнерство заради допомоги

Коли допомагаєш людям, нових або зайвих знань не буде замало. Повторення того, що раніше вивчав, сфокусоване спілкування с колегами та партнерами у сфері профілактики та протидії домашньому насильству – це запорука сталості та співпраці.

Саме тому з впевненістю можу сказати, що зустріч голови ГО «Вугледарський кризовий соціальний центр для жінок, які постраждали від насильства» та особового складу відділення поліції №2 (м.Вугледар) Волноваського районного відділу поліції ГУНП в Донецькій області з питань взаємодії була дуже змістовна та корисна. Ще раз проговорили дії працівників поліції під час виклику за фактом скоєння домашнього насильства, звернули увагу на дію загального алгоритму взаємодії суб`єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вугледарській територіальній громаді, спланували подальші кроки та заходи. Ми всі рівні та маємо право на захист та підтримку.
18:19
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень