Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Інклюзивні кулінарні майстер-класи у Сєвєродонецьку

Громадська організація «Мама Діє» у партнерстві з ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти» працюють над реалізацією проєкта «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів». Проведені в рамках проєкту інклюзивні кулінарні майстер-класи сприяють формуванню навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю або іншими функціональними обмеженнями.

На сучасному етапі освітніх процесів, який характеризується зміною концептуальних засад та утвердженням інклюзивних, особистісно орієнтованих підходів, надважливо забезпечити створення умов для формування необхідних життєвих компетентностей у дітей з інвалідністю або іншими функціональними обмеженнями.

Громадською організацією "Мама Діє" у партнерстві з ДНЗ "Луганський центр професійно-технічної освіти" реалізується проєкт «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів», в рамках якого проводяться інклюзивні кулінарні майстер-класи для дітей з інвалідністю м. Сєвєродонецька.

Метою проведення заходів є формування навичок самообслуговування для покращення соціалізації та адаптації дітей до самостійного життя. Також заходи, проведені в рамках проєкту, сприяють кращому розумінню батьками особливостей та потреб своєї дитини, що зумовлює ставлення реальних цілей по навичкам самообслуговування, які потрібно досягати за певний період часу.

Процес приготування їжі - це не тільки різномаїття смакових якостей, форм і фарб. Супровід досвідченого корекційного педагога Нелі Седих, використання інноваційних освітніх методів, забезпечили перетворення заняття на пригоду, велику розвиваючу гру, впродовж якої діти отримували навички у доступній прийнятній формі.

Спеціально розроблена для кожної страви технологічна катра з візуальною підказкою, яку отримав кожен учень, надала можливість успішно відтворити отримані навички самостійно, в домашніх умовах.

Меню для майстер-класів розроблялось з урахуванням харчових обмежень та вікових особливостей учасників заходів. Позаду чотири майстер-класи, на яких діти навчились готувати суп з фрікадельками, омлет пуляр, вареники з картоплею, піццу, компот із ягід, чай та лимонад.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів», який реалізується Громадською організацією "Мама Діє" за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

13:37
Северодонецк, Автомобільна, 5 - 66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень