Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Навчання інклюзивних радників.

Цього року мережа інклюзивних громадських радників значно розширилася теріторіально. В цих умовах, та зважаючи на карантинні обмеження, робота онлайн і використання ІТ-інструментів вийшло для інклюзивних громадських радників на перший план. Для більш ефективного користування наявними web-сервісами, в мережі проводиться навчання. вже пройшов семінар по роботі з ГІСМАОВК, в кінці вересня заплановано семінар по інструментах NDO.LG.UA.

Також заплановано семінари щодо особливостей взаємодії з людьми з інвалідністю разних нозологій. Юлією Резніченко та Юлією Нагорянською розробляються регламенти та нормативні документи для використання в мережі інклюзивних громадських радників, хоернип нтичний кодекс та регламент по роботі з скаргами, який зараз обговорюється. Надається менторська та консультативна підтримка.

Для більш тісної взаємодіії між ГС "ЛАОІ" та  ГО Impact center CXID.UA підписано меморандум про співпрацю.

Слідкуйте за оголошеннями.

Матеріал підготований у межах  проєкту «Колаборація мереж інклюзивних громадських радників та ГІСМАОВК», що реалізується ГО Impact center CXID.UA за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерланди.
04:06
Северодонецк, Курчатова, 10 - 52
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень