Тепер амбасодорські заходи ще більш сучаснішими

Комплект сучасного мобільного обладнання можна використовувати для організації заходів різного формату: вуличного та в приміщеннях, онлайн та оффлайн. Комплект обладнан складається із: сцени-трасформера, колонок, мікрофонів, великого комп'ютера, генератора, двух типів навісів - для сцени та палатки для гостей. 

Тепер Амбасадори миру зможуть за допомоги обладнання в сучасномму форматі проводити свої лабораторії, дебатні турніри, фестивалі, конкурси тощо...

Хоч де.... в лісах та біля озер також... 

На  попередніх координаційних зборах амбасадорської спільноти було вирішено, шо обладнання зберігатиметься в ЗЗСО (школі) №1 міста Костянтинівка, де є спеціальне зручне приміщення та відповідні спеціалісти, які зможуть технічно обслуговувати обладнання. 

Як звісно, в м. Костянтинівка працює більша кількість Амбасадорів (їх три: ЗЗСО №1 (Станіслава Стасенко, ЗЗСО №3 (Олена Давідова) та інклюзивний дитячий садочок "МИР" (Оксана Корнєєва). Всього амабсадорська спільнота нараховує 73 особи (з яких 3 чоловіки), які працюють в ОГС та навчальних закладах Донецької та Луганської областей. Спільнота щорічно проводить не менш 300 різних просвітницьких заходів для не менше ніж 3000 осіб з питань трансформації конфліктів, не дискримінації та захисту прав людини, побудови інклюзивного толерантного гендерно орієнтваного суспільства. В спільноті постійно працює навчена професійна команда тренерів та онлайн-фасилітаторів з 20 -ти осіб, які навчені використовувати мобільне обладнання та проводити з ним інноваційного формату заходи для дорослих, дітей та молоді. Приклади діяльності амбасадорів можна побачити на: сторінці ОГС (http://ndo.lg.ua/places/497-ho-ambasadory-myru.htm..., на власних амбасадорських сторінках кожного тренера спільноти (http://ndo.lg.ua/places) та на щорічних національних заходах спільноти у Фейсбуці "PEACE ONE DAY Ukraine" (https://www.facebook.com/peaceonedayukraine).

Обладнання може використовувати в своєї громадській діяльності кожний, хто доєднається до амбасадорської спільноти. 

Це відео зробив Сашко Сімоненко під час передачі обладння на зберігання в костянтинивський амбасадорський заклад.

18:40
селище Дружба (м. Торецьк), вул. Дружня, 33
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!