Весняна вистовка

Бібліотека розквітла!

Різноманітні барви, весняний настрій, неймовірна краса, і ця краса може стати вашою! Чекаємо на виставці!

З таким гаслом звернулися організатори неймовірно різнобарвної весняної виставки Фіалок. Зацікавившись цим оголошенням правління Товариства зібрало бажаючих відвідати виставку квітів.

Фіалки – кімнатні рослини, які люблять багато людей. Інша їх назва «Сенполія». Фіалка є практично в кожному будинку, її воліють вирощувати з-за краси і легкого догляду. Як кімнатна рослина фіалку стали вирощувати тільки на початку ХХ століття. Але за цей час її полюбила велика кількість квіткарів.

Фіалку вирощують як домашня, так і садова рослина. На початку її вивчення зареєстрували всього двадцять видів цієї квітки. А на сьогоднішній день ще вивели багато нових сортів, що розділяються за забарвленням, формою листочків, за своїми розмірами і відмінністю в суцвіттях. Існують бахромчаті суцвіття і махрові. Забарвлені вони можуть бути по-різному: одноколірні, багатокольорові, з облямівкою або візерунками, поєднувати в собі декілька різних відтінків. Є ампельні види, у яких стебла гіллясті і на них зібрано мало суцвіть. Сприятливим ґрунтом для фіалки буде пухка і живильна земля, вони не потребують великої кількості води і освітлення.

Ця виставка не залишила байдужим  нікого, подарувала весняний настрій людям а дехто купив собі квітку  до дому. 

11:03
Северодонецк, Гвардейский, 25
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!