Експеримент з онлайн лабом до Дня Миру

21 вересня 2020 року в Міжнародний день миру, "Лабораторія Толерантності" відвідала Костянтинівську ЗОШ №3 онлайн завдяки ініціативи Олена Двідовой - амбасадорки миру, вчительки школи.

6 хлопчиків та 7 дівчат, молодіжних лідерів та лідерок спілкувались на тему толерантності в Зумі, грали та виконувала онлайн-руханки.

Експеримент з онлайн-форматом теж сподобався молоді. Бо тренерки ГО "Лабораторія розвитку Луганщіни" віщали в онлайні з GreenLab та BlueLab, куда поки за ситуації з вірусом не можуть приходити та приїзджати "з сенсом потусити" молодіжні лідери. Поєднання вже професійних тренерок з учнями школи вдалося, бо іноді краще, коли про складні речі та досвід волонтерства та співпраці з людьми з інвалидністю, про власний досвід лідерства, розповідають за принципом "рівний рівному". 

Це надихає та зажигає, веде до бажання активних соціально дій у представників молодого поколінь!
Детальніше про Лабораторію ми вже писали за посиланнями: http://ndo.lg.ua/search?q=%D0%9B%D0%B0%D0%B1%D0%BE...
Як звісно, тренерки не так давно створеної ГО ""ЛАБОРАТОРІЯ РОЗВИТКУ ЛУГАНЩИНИ" розробили цікавий формат та проводять лабораторії за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 
16:00
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!