Амбасадорка миру Альона Жукова-Якубчак

Сортування
Новий формат проведення тренінгів на свіжому повітрі - крутезна подія! нові емоції, новий досвід, нові враження!
22:27
В Управлінні освіти Бахмутської міської ради в рамках курсу "Школа управлінського резерву" було проведено тренінг. Учителі громади дізнались про конфлікти та шляхи їх вирішення, діяльність ООН та різноманітні вправи згуртували колежанок.
12:34 Артемовск, Миру, 22
Ми всі разом можемо запобігти поширенню COVID-19! Відповідальність починається з кожного ! Довіряйте тільки перевіреній інформації , бережіть себе та Здоров’я близьких !
07:56
Світ сьогодні не такий, яким був раніше. Щиросердна подяка нашим тренеркам-радницям Юлія Єлфімова та Олена Самойленко! Ми вчимося жити за новими правилами сучасного цифрового життя.
07:50
Як приємно відчувати успіх у навчанні. Я була в ролі учениці, і підтримка наших педагогів відчувалась завжди. Велике спасибі Антоніні Букач та її команді за корисну діджиталізацію!!! Навчання "Додатки Google в освітній діяльності" ПРОЙДЕНО УСПІШНО!!!!
07:45
За день спробували свої сили у збиранні кубиків більше 70 учнів! Я, нарешті, теж розгадала секрет диво-кубика. Дякую розробникам за чудову можливість пізнання
17:17
Багато вправ на визначення конфліктних ситуацій та їх подолання , креативні скульптури Миру , меседжі крейдою , долоньки емоцій на Дереві (не) конфліктів ... Все пройшло фантастично та на одному диханні !
17:11
Хоча творчі завдання , фото та креативність привнесли щирий сміх та обійми !
16:59
Опинитися в цій атмосфері - це круто! Діти розкриваються перед нами з іншого боку, їх активність інколи зашкалює
16:52