Дебатний турнір у м.Слов'янську

Дебати-це можливість розширити світогляд,навчитися бачити проблему з кількох сторін,критично мислити ,аналізувати інформацію,аргументовано й толерантно відстоювати свою думку.

20 лютого в чотирьох містах Луганської та Донецької областей студенти та школярі мали можливість дебатувати на актуальну тему для нашої держави «Права людини, як найбільша людська цінність».

Парламентські дебати у м. Слов’янську відбулись на базі ЗОШ № 15 .У них взяли участь учні з м.Миколаївки,Білозерська,Лиману,Ярової та Слов’янська .

На початку дебатного турніру учасників привітали OlgaDonets і Анна Боровая, які побажали успіхів дебатантам та зазначили про важливість проведення таких заходів для молоді.

Під час дебатних ігор учасники представили свої кейси щодо вирішення запропонованих питань,аргументуючи та наводячи приклади,підкріплені джерелами інформації,а також продемонстрували високий рівень ораторської майстерності.

На завершення всі команди отримали сертифікати участі .Також були відзначені найкращі спікери(Лешкович Олександра,Білоконь Софія,Харламова Катерина); у фінальній грі друге місце посіла команда з м.Білозерська(Лешкович Олександра,Попов Дмитро).Переможцем стала команда школи №15 м.Слов’янська (Білоконь Софія,Щербинка Марія).

Дебати-це безцінний досвід!Щиро вдячні організатору публічних дебатів Голові ГО OlgaDonets за надану можливість для розвитку молоді!

Публічні дебати проведені в рамках проєкту, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США.

Olga Donets

Donetsk Youth Debate Centre

17:29
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!