Завершено реалізацію проєкту «Протидії та полегшення наслідків коронавірусу в (COVID-19) в Донецькій та Луганській областях»

Донецький молодіжний дебатний центр завершив реалізацію проєкту «Протидії та полегшення наслідків коронавірусу в (COVID-19) в Донецькій та Луганській областях» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції, Швейцаріїта Королівства Нідерландів.

В результаті реалізації проєкту вдалося досягнути наступних результатів: 26 освітян, членів Мережі Амбасадорів Миру UN RPP Донецької та Луганської області,  пройшли навчання про он-лайн інструментів та медіаграмотність в умовах пандемії. Також вдалося сформувати команду з вчителів, що вміють організовувати он-лайн навчання та ділитись цими знаннями зі своїми колегами з Донецької та Луганської області, як результат 200 вчителів були залучені до он-лайн заходів/зустріче, 500 дітей були залучені до якісних он-лайн зустрічей/уроків.

Також величезним досягненням проєкту стало те, що нам вдалось підвищено технічну базу вчителів, а саме передати в користування планшети, відеокамери та маршрутизатори. Саме цього так не вистачає освітянам для організації якісної дистанційної освіти.

Учасники проєкту ініціювали публічну акцію з інформування населення «Розповсюджуємо інформацію: а не вірус» (40 членів Мережі Амбасадори Миру розповсюджували листівки на вулицях, в лікарнях, продуктових магазинах, біля багатоповерхових будинків, серед мешканців своїх міст). Ми підтримували Амбасадорів, надали їм засоби індивідуального захисту.

13:23
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!